Pembe Yazma Üzerine Sık İğne Oyası Modeli

31.10.2019
5.517

Merhabalar hanımlar yeni iğne oyası modelleri anlatımlı olarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Yeni iğne oyaları arayanlar buyurun.

Pembe Yazma Üzerine Sık İğne Oyası Modeli

Merhabalar hanımlar yeni iğne oyası modelleri anlatımlı olarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Yeni iğne oyaları arayanlar buyurun.

Pembe yazma üzerine sık iğne tekniği kullanarak nasıl güzel bir oya modeli yapılır anlattım.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. bugünkü yazmam pembe Arkadaşlar.

bu pembe yazmamın üzerine çok güzel bir modelin yapılışını paylaşacağım. iğne oyası yeni öğrenenler yeni öğrenen arkadaşlar içinde eğitim videosu olacak.

Modelimi yavaş yavaş anlatarak yapacağım birazdan inşallah. kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsan. yeni yükledim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

iğne oyası modelleri yeni

arkadaşlar kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim. şimdiden hepinize teşekkür ediyorum ip renkleri bu şekilde arkadaşlar.

İğne Oyası örneği için gerekli malzemeler

  • Polyester sarı ip
  • Polyester turkuza ip leylak
  • polyester pembe ip
  • Polyester krem ip
  • Pembe yazma
  • oya iğnesi
  • makas

Arkadaşlar şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Evet bu şekilde modeli mi hazırladın. modelin bu şekilde içerisinde sık iğneside olan pırpır’ı olan çok güzel bir model.

en yeni iğne oyası örnekleri

2019 iğne oyası modelleri yeni arasında da yine pırpırlar yaptım. arkadaşlar ilk sırasına zürafa gittim. ikinci sırada da pembe ipimde yine buradaki Pırpırlarımız.

İğne oyası yaparken neye dikkat etmeliyiz

Daha sonra yine Pırpır yapacağız kremi ipimle en üst sırada da sıkı iğnesini ve Pırpır ne yaptım. oyamı tamamladım Şimdi yapılışına geçiyorum.

arasında üçlü pırpırdan 4 tane bıraktım 4 tane yeterli oldu. arkadaşlar şimdi modeli mi yapacağız. bunun için de arada 4 tane zürafa bırakacağım.

iğne oyası çiçek modeli geçmeden önce Şimdi 4 tane zürafa yapıyorum. zürafa yaparken de 2 defa doluyorum. Arkadaşlar iyi inemem bu şekilde çok daha güzel oluyor.

iğne oyası yazma modelleri

zürafada tek dolar aldığımız zaman çok sıkı olmuyor. pırpırlar da tek doluyorum zürafa yaparken genellikle iki defa doluyorum. Arkadaşlar biraz da el alışkanlığı Tabii ki.

En güzel iğne oya örnekleri

elimiz bu şekilde alıştığı için 4 tane zürafa yaptım. şimdi bir tane zürafa atlıyorum Bir sonraki zürafaya batıp. büyükçe bir zürafa yaparak bir yuva oluşturuyor.

tekrar zürafanın içine geri dönüp en sol tarafına düğümlüyorum. böyle bu şekilde şimdi bu buradaki üçlü tekli sinek kanadı ne yapacağım. içine bir tane pırpır’ı yapıyorum.

öyle Bu büyüklükte bir tane Pırpır yaptım.içerisine batıp hepimiz üzerine dönmüyorum. alttaki yuvaya batarak gibimi alt tarafa indiriyorum.

yazmaya çiçekli iğne oyası modeli

yeni iğne oyası modelleri yeni birincisini tamamladım hemen ikinci seçimi tekrar bir tane Pırpır yapıyorum. Bir tane daha pırpır’ı yaptım ipimiz üzerine düğümlüyorum.

Alttaki yuvaya batarak ipimi alt tarafa düğümlüyorum. Bu şekilde ikincisini tamamladım. bu şekilde 3’e tamamladım. Arkadaşlar şimdi yine 4 tane zürafa bırakacağım.

alttaki zürafaya Batı ipim alt tarafa indiriyorum. 4 zürafa ilerleyeceğim daha sonra arama Benim izle pırpır yapımı ile devam edeceğim.  3 ve 4 fayda yaptık.

pembe yazma iğne oyası modeli anlatımlı

şimdi buradaki Pırpır larımızı yapacağız. bir tane zürafa yaptım zürafanın içerisinde batıp geri döndüm. içerisine 3 tane Pırpır yapacağım Ben 10 sürümü yaptım.

iğne oyası örnekleri

üçe tamamladım Şimdi arada 3 tane zürafa bırakacağız. 3 tane zürafa oldu 4 zürafaya tekrar üçlü Pırpır yapacağım. Arkadaşlar şimdi ben burayı .

Tamamlayım daha sonra üstteki bölüm için tekrar dönerim. Evet arkadaşlar buradaki pırpırları mı yapacağım.

şimdi kremi mi taktın ortadaki tekli sinek kanadının üzerine 5 tane öbür yapacağım.

hemen hepimizin arka kısmı sağda kalacak şekilde bir düğüm atıyorum. Bu şekilde bir tane düğüm attım. içerisine 5 tane Pırpır yapacağım ben 1. programı yaptım.

kolay iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı

Bir tane düğüm attım içerisine 5 tane Pırpır yapacağım Ben 10 kırma yaptım. Şimdi ipimi keseceğim burada alttaki pembe ipimi dibinden kesicem.

Daha sonra 3 tane Pırpır yapacağım yine sık iğne yapacağım. Bu sıralama ile devam edecek arkadaşlar diye yuvalarda tamamladığımızda modelimiz.

Tekrar çeviriyorum şimdi içerisine sık iğne yapıyorum 4 tane sık iğne yaptım. şimdi Ortaya geldiğimiz için 3 tane Pırpır yapacağım.

Mekik iğne oyaları nasıl yapılır

mekik oyasını da benziyor iğne oyası modeli yapılır arkadaşlar 3’e tam anladım. bu şekilde şimdi yine 4 tane sık iğne yapacağım.

tek renk igne oyasi modeli

Daha sonra ikinci yuvaya geçeceğim Burada da yine aynı işlemleri tekrar tekrar arayacağım. ikinci Rüya geçiş yapıyorum yine sık iğne yaparak 4 tane sık iğne yapacağım .

tamamlanmış olacak Yaptıktan sonra hepimi kestim ve modelimiz tamamlanmış oldu. son hali bu şekilde yapacak deneyecek olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim.

Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın