Knitting Love Serisi Fantastik Örgü Modeli

13.12.2021
2.307
Knitting Love Serisi Fantastik Örgü Modeli

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için Yepyeni örgü modelleri web sitesine hoş geldiniz. Knitting love sersisine özel fantastik örgü modelini seçip derledik. Haydi yakından yapılış aşamalarını inceleyelim…

Knitting Love Serisi(Aralık Ayı)Fantastik Örgü Modeli

Bugün sizler için hazırladığımız örgü modelini özellikle seçtik çünkü yapımı hem kolay hem de örgü modellerinde zarif görünümü olduğu için yukarıdaki görselde gördüğünüz beyaz tığ fantastik örgü modelini derledik. Bu arada bu fantastik tığ örgü modelini arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Tığ İşi Fantastik Örgü Modeli Yapılış Videosu

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

örgü ipi

Yapacağımız örgü modelinde beyaz renkli ip kullanılmakta ama sizler istediğiniz renkli ipi tercih edebilirsiniz. Ayrıca 6 numaralı tığ kullanılarak yapılmaktadır.

tığ işi örgü modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz çiçek örgü modeli için ilk önce zincir çekiyoruz ardından trabzan yapıyoruz. Fantastik tığ işi örgü modelimizin temelini atıyoruz.

Tığ örgü modelleri

Ardından görselde gördüğünüz örgü modelinin kenarlarını hazırlıyoruz ve yapacağınız örgü çalışmasına göre motifler yapıp birleştiriyorsunuz ve zarif görünüme sahip fantastik tığ işi örgü modelleri yapmış oluyorsunuz.

kolay örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın