Kız Kardeşime Yaptım Çeyizine Koydu iğne oyası modeli

11.01.2020
4.264

En yeni iğne oyası modelleri, Kız kardeşime yaptım takmadı çok beğendi çeyizine koydu iğne oya modeli anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. Değişik arayana

Kız Kardeşime Yaptım Çeyizine Koydu iğne oyası modeli

En yeni iğne oyası modelleri, Kız kardeşime yaptım takmadı çok beğendi çeyizine koydu iğne oya modeli anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. Değişik farklı modeller arayanlara .

Merhabalar Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. iğne oyası 2020 en yeni.

Bugün tek renk saks mavisi yazma üzerine, çok güzel bir sıralı iğne oyası modelinin yapılışını paylaşacağım. Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup.

iğne oyası yazma örnekleri yanındaki zil işaretini tıklayarak bildirimleri açarsanız. Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz. kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir.

en yeni iğne oyası modelleri

en yeni iğne oyası modelleri

ücretsiz bir şekilde abone olup. yüklediğim bütün iğne oyası videolarını izleyebilirsiniz. arkadaşlar kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız.


iğne oyası modelleri yazma kenarı yeni çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ederim. saks mavisinin üzerine koyu renk olduğu için beyaz ipi yakıştırma Arkadaşlar. İki sırada giden bir model olacak.

Beyazı ve mavi kullanacağız. numarası da saks mavisi diye geçiyor arkadaşlar. numara değil de renk olarak vermişler leylak markası geride.

en güzel iğne oyası modelleri


iğne oyası modelleri 2019 en güzel beyaz ipiniz şimdi hemen yapılışına geçelim arkadaşlar. Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasında gittim ikinci sırada beyaz ipimle gideceğim.

en güzel iğne oyası modelleri

iğne oya modelleri sonra aramızda da tekrar mavi ipimizde gideceğiz. Şimdi baştan birkaç zürafaya atladım. sinek kanadı tekniği yapacağız şurada bir zürafanın üzerinden.

iğne oya çeşitleri bir tane düğüm atıyorum . bir tane zürafa yapıyorum zürafanın içerisine tekrar geri dönüp. en sol tarafa diyemiyorum üzerine zürafanın 3 tane üzerine.

sıralı yazma iğne oyası modelleri

iğne oya yapılışları 3 tane tekli sinek kanadı yapacağım. bir tane Pırpır yapıyorum orta büyüklükte bir Pırpır yaptım. pırpır’ın üzerine eşime düşünüyorum alttaki zürafaya batarak geri dönüyorum.

iğne oya havlu kenarı ikinci sinek kanadının yapıyorum. Aynı büyüklükte bir tane Pırpır yaptım. bugün eğitimi videolarımızdan biri . alttaki zürafaya batıp geri döndüm.

sıralı yazma iğne oyası modelleri

iğne oya modelleri kolay sonuncu sinek kanadının yapıyorum. Bir tane Pırpır yaptım bir şekilde çektim keseceğim. şimdi buradan 10 tane zürafa bırakıp tekrar sinek kanadı yapacağız.

iğne oyası örnekleri

iğne oyası örnekleri şimdi buradan sayıyorum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 10 tane zürafayı bırakıyorum. 11 zürafanın üzerinden bir tane düğüm atıyorum. aynı şekilde zürafa yapacağım.

iğne oya yazmaları zürafayı biraz büyük bırakma arkadaşlar çok küçük olmasın. üzerine 3 tane sinek kanadı yapacağımız.

iğne oya modelleri 2019 için çok küçük bir yuva oluşmasın hiç sıramız çok kolay olacak.

iğne oyası çiçek modelleri arkadaşlar hemen alt tarafını yapabileceğiniz. üzerinde sık iğnesi olan bir model ama basit yapılışı kolay bir model olacak. şöyle ikisinde tamamlayın.

mevlüt örtüsü iğne oya daha sonra üzerindeki modernize geçerim. üzerinde saks mavisi ile yapacağım. Geçelim Evet arkadaşlar hatlarımızdan böyle birkaç tane hazırladım.

yeni iğne oyası modelleri

yeni iğne oyası modelleri

şimdi son sırayı yapacağız modelimizi tamamlayacağız. ortadaki sinek kanadının üzerinden bir tane düğüm atıyorum. Bu şekilde bir tane düğüm attım.

namaz örtüsü iğne oyaları buradan 123 zürafanın üzerine ipimi alt tarafa indiriyorum. bol olacak şekilde ayarlayarak zürafanın üzerinden. bir durum attım şimdi tekrar 2 kat için arkadaki.

namaz örtüsü iğne oyası modelleri kalan ipi de ekleyerek tepeden bir düğüm atıyorum. bu şekilde 3 katıp oldu. bir tane Pırpır yapıyorum küçük bir Pırpır yapacağız bu küçüklükten.

iğne oyası modelleri 2020

Görenlerin Hayran Bırakacak iğne oyası modeli 2020.

şimdi 3 tane sık iğne yapacağım. Bu şekilleri görüntüsü oldu Sıfırlarının boylarına eşit bırakıyorum. arkadaşlar üzerine bir kat daha gideceğiz Şimdi.

iğne oya pike takımları 3 tane sık iğne yapıyorum 3 yapıyorum. toplamda 5 tane bu şekilde Pırpır yapacağız. şimdi tekrar 3 tane sık iğne 4 pırpır yaptım. 2.kat açacağım bu arkadaki kalan.

iğne oyası modelleri 2020

iğne oya pinterest ipimizi en derinden kesilen alttaki zürafa ya Batın ipimiz buraya duyamıyorum. bu şekilleri görüntüsü oldu arkadaşlar şimdi burada iki tane zürafa ilerleyeceğim.

iğne oya başörtüleri

Sultanlara Yakışan Zarif mi Zarif iğne oya modeli 2020.

şöyle bir Şöyle ki ters tarafına çeviriyorum. iğne yapmak için fırfırlı araba tarak yok oluşturuyorum. pırpırın içerisinden geçtim sırasıyla diğer kızlara katarak Yollarımı oluşturuyorum.

iğne oyası pırpır yapımı son Türkiye battım bu şekilde tamamladım. arkadaşlar Tekrar Ön yüzünü çeviriyorum. nasıl tamamlayacağım 8 tane sıkı iğne yaptım. 7 ya da 8 tane sık iğne yapabilirsiniz.

iğne oya başörtüleri

arkadaşlar biraz koyu bir renk olduğu için açık renklerle çalışırsanız. modelimiz çok daha güzel olur arkadaşlar beyazı çok yakıştırıyorum.

iğne oya seccade örnekleri beyaz birçok renge yakışıyor zaten. ikinci yuvada tamamladım 3 içerisine geçiş yaparak sık iğne yapıyorum. son yuvanın içerisinde sık iğne ile dolduruyorum.

iğne oya modelleri yeni

Yine Yeni Yeniden Kalıp Gibi iğne oya örnekleri modeli 2020.

ve tamamlıyorum son olarak alttaki zürafa ya batıyorum. buradan Dökümü kesiyorum bu şekilde modeli tamamladım. Arkadaşlar çok güzel çok kolay bir model arkadaşlar.

içerisinde fırfır tekniği ve sık iğne tekniği var Yani çok zor. bir modellerimizden değil biraz sık iğne olduğu. için oyalayıcı olabilir ama çok hoş bir model.

iğne oya modelleri yeni

tek renk yazmalara çok yakıştırdım. Şimdi ben diğer Diğerlerini de tamamlayıp. daha sonra sizlere son halini Bitmiş halini göstermek. için tekrar dönerim.

iğne oyası 2020

Günde gördüm Sizin için Yaptım iğne oyaları 2020.

Evet arkadaşlar modelimi tamamladım. tek renk mavi yazmamıza çok yakıştı İndigo mavisine de Çok yakışacağını düşünüyorum.

Ben mavi ve tonlarını çok seviyorum. arkadaşlar tek renk yazmalar da bu yazmamıza da çok yakıştı modelimiz şöyle yakından da göstereyim.

iğne oyası modelleri 2019 en güzel

çok güzel çok da kolay bir model arkadaşlar Dediğim gibi. biraz sıkı inesi olduğu için oyalayıcı bir model. ama görünüşü itibariyle çok güzel çok hoş bir model oldu.

İnşallah beğenmişsinizdir yapmak isteyen denemek isteyen arkadaşlar. Şimdiden kolaylıklar diliyorum videolarımı beğenmeyi paylaşmayın.

iğne oyası modelleri 2019 en güzel

Severek Yaptım Kızımın çeyizi oldu iğne oya modeli.

kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim.Bir sonraki iğne oyası videomda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun. hoşçakalın 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın