Bordo Yazmaya Harika İğne Oyası Modeli

25.10.2019
3.394

Bordo yazmaya yakışacak harika iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı sizlerle. En güzel hobilerim olan oya modelleri her gün yeni model sitemizde.

Bordo Yazmaya Harika İğne Oyası Modeli

Bordo yazmaya yakışacak harika iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı sizlerle. En güzel hobilerim olan oya modelleri her gün yeni model sitemizde.

Merhabalar Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. Bugünkü yazmam bordo Arkadaşlar bu bordo yazmamızın üzerine Laleli bir modelin yapılışını paylaşacağım.

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup yanımdaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

Bordo yazmaya harika oya modeli için gerekli malzemeler

  • pudra rengi olan leylak 299
  • Altınbaşak 694
  • Bordo leylak ip
  • Bordo yazma
  • oya iğnesi
  • makas
bordo yazma iğne oyası modeli yeni

iğne oyası 2019 Arkadaşlar kanalıma destek olmak için de videolarımı severek ve beğenerek izliyorsanız. beğeni butonuna tıklamadan yorum yapmadan geçmeyin.

iğne oyası modelleri 2019 Lütfen şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. ip renkleri bu şekilde arkadaşlar yazmamızın kendi renginden. bordo rengimiz Lila ve açık pudra bu şekilde iplerim şimdi ip numaralarını vereceğim.

iğne oyası boncuklu Soran arkadaşlarımız oluyor onlar için hemen ip numaralarını vereyim. Daha sonra modelimizin yapılışına geçelim. pudra rengi olan leylak 299 arkadaşlar bu da Altınbaşak 694 yazmamızın kendi Rengi de leylak.

İğne Oyası nasıl kolay yapılır

Bu da yeni arkadaşlar 902 imiş numarası Şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar ilk sırasına yazmamı kenarını kıvırarak bir sıra zürafa gittim.

en yeni igne oyasi modeli

iğne oyası aparatları ikinci sırada da yine bordo rengini taktım burada biraz daha açık kalmış yazmamız ama kamerada tam rengi çıkmadı. koyu bir renk Şimdi hemen aradaki Fildişi de devam edeceğim.

iğne oyası ağır Daha sonra modelinize geçeceğim bir tane zürafa yapıp içerisine geri dönüp üzerine düğümledim. Yanındaki zürafa ya batıp ipimi alt tarafa düğümledim.

Buradaki Arada biraz boşluk bıraktı bu şekilde indirip bağladım. Aynı şekilde bir tane daha Fildişi yapacağım. Daha sonra hemen modelinize geçeceğim.

İğne oyasında fildişi nasıl yapılır

iğne oyası ayşe Fildişini herkes biliyordur ama yine yeni izleyenler yeni öğrenenler için anlatarak geçeceğim. Arkadaşlar bu şekilde 5 tane başta Fildişi yaptım. şimdi arada 3 tane boş zürafa bırakacağım.

iğne oyası havlu kenarı modelleri

Modeli geçmeden öyle 3 tane boş zürafa yaptık bir tane zürafayı atlayıp. Bir sonraki zürafa ya batıyorum düğüm oluşturacağım. Öncelikle alt kısmının yapacağız.

İğne oya modelinde Sinek kanadından Yaprak modeli yapımı

Daha sonra üzerine Lale yapacağız arkadaşlar yapacağım. yuvaya tekrar geri dönüp ipimi En sonuna getirip düğümlüyorum. Bu şekilde sinek kanadından yaprak yapacağım.

iğne oyası basit Şimdi küçük bir pırpırla başlayacağım. yukarıya doğru büyük büyüteceğim için küçükle başlıyorum. bir tane Pırpır yapıp ipin üzerine dönüyorum. alttaki yuvaya batarak ipimi alt tarafa indiriyorum.

igne oyasi ornekleri

üzerine indirdiğim ipe batarak tekrar yukarıya batıp ipimi üst tarafa düğümlüyorum. Bu şekilde 3 tane düğüm yapacağım. arkadaşlar 3. düğüm atıyorum. iki yuvaya son olarak ipim indiriyorum.

Şimdi Lalelerimiz için sap yapacağım küçük bir Pırpır yaptığım. Hepimiz üzerine dönüyorum. alttaki yuvaya batıp yukarıda biraz boşluk kalacak şekilde eğitimi alt tarafa düğümledim.

Tekli sinek kanadı yapmış olduğum iki yaprağımızı yapalım. aynı şekilde pırpır üzerine ipimi düğümleyip alt tarafa ipimi indirdin. Bu şekilde Şimdi burada yaprağımı aynı alta için ters taraftan işleyeceğim.

En güzel iğne oyasını yazma kenarına nasıl yapılır

ipimi alttaki düğüme yakın bir şekilde alt tarafa indiriyorum. bu şekilde şimdi çeviriyorum. modeli mi küçük bir pırpırla başlayarak yine 3 tane 3 dönümden oluşan sinek kanadı yapacağız.

Bu tarafına da bu şekilde yaprağı da tamamladım. Arkadaşlar bu Düz yüzünü çeviriyorum. alttan arka taraftan ipimi ön tarafa geçiriyorum.

iğne oyası tülbent modelleri

Bu şekilde arkadan ön tarafa geçirmiş oldum. ipimi şimdi yine 3 tane zürafa yapacağım. Daha sonra sinek kanadı yapacağım. sonra yine bu modelimiz den yapacağım.

üçe tamamladım 4 zürafayı yapıp tekrar geri dönüyorum. bu şekilde devam edecek arkadaşlar alt sıramız alttaki Fildişi sayısını Sizler istediğiniz kadar bırakabilirsiniz.

Ben şimdi biraz daha yapayım aradaki fildişinde ayarlayayım. daha sonra üstteki Lale modelimizi yapmak için tekrar dönelim.

tülbent kenarına iğne oyası nasıl yapılır

Evet arkadaşlar alt zemini mi bu şekilde tamamladım. arasında da 2 4 6 8 tane Fildişi bıraktım. Benim için yeterli oldu dediğim gibi bu aradaki mesafeyi Sizler isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

şimdi açık pudra renginde gibi mi taktı Lale yapacağım. sinek kanadı üzerine ipimin arka kısmı sağda kalacak şekilde bir düğüm atıyorum.

Bu şekilde bir düğüm attım 5 tane küçük fırfır yaptım arkadaşlar yan yana gelince pırpırımı yaptım devam ediyorum. hemen ikinciyi yaptım 3 ,4 oldu 5’de yaptım.

iğne oyası çeşitleri nasıl yapılır

Bu şekilde 5e tamamladım pırpırı son dakika fırının üzerine ismimi düşünmüyorum ters Çevirdin modelimi 5 tane pırpırın üzerine 4 tane zürafa yapacağım.

ikinci zürafa mı yaptım şöyle 3 oldu ve son durağı tam 4 oldu bu şekilde tekrar Ön yüzünü çevirdim. burada arkadaşlar 4 tane kalabilmesi için zürafa sayımızın.

Baştaki zürafa ya zürafa yaparak geri dönüyorum. bu şekilde baş kısmına bir tane zürafa yaptım. sona kadar yine zürafa yapacağım ve sayımı 4 olacak yine tekrar çeviriyorum.

Yine aynı şekilde düğümü zürafa zürafa yaparak dönüyorum. 3 sıra 4 tane zürafa yaptık arkadaşlar toplamda 3 sıra yaptık. aşağıdaki pırpırlar dan hariç Burası son sıramız son sırada yapmış olduğum.

cam tepsi nasıl yapılır zürafanın içerisine bir tane düğüm atıp içerisine geçiş yapıyorum. zürafanın burada 3 tane fırfır yapacağım. Bu şekilde 3 tane Pırpır yaptım 3 tane zürafa yapacağım.

iğne oyaları videoları

2’yi sondaki zürafa ya batarak üçe tamamladım. zürafa mı burada ipimi kesmeden 3 tane fıkra yapıp ipimi o şekilde keseceğim. bütçe tamamladım tekrarımız biletini keseceğim.

İpimize en dibinden keseceğim bu şekilde Laleyi tamamladım. Arkadaşlar şimdi buradaki diğer rengimden de bu tarafına yapacağım.

Daha sonra üstteki ortadaki zürafa ya da iplerinin yerlerini değiştirerek. Yani bu krem ipin üzerine bu tondaki ipimi yapacağım.

çimen nasıl yapılır tamamlayacağım ve son hali için tekrar döneceğim. Evet arkadaşlar modelimi tamamladım Diğerini de yaptım üzerindeki pırpırları mı da yaptım.

Pırpır nasıl yapılır kolay anlatımları

bu şekilde son hali böyle oldu Şimdi burada da diğer programı yaptım. açık renkteki ipimde programı yapacağım. 3 tane Pırpır yapacağız ortadaki zürafa ya kenarlarında yine bir tane zürafa kaldı.

pırpır şimdi arkadaki eğitime ve diğer iki mi keseceğim. bu şekilde modelim tamamlanmış oldu Arkadaşlar gördüğünüz. gibi çok güzel gösterişli bir model oldu.

Ben çok beğendim İnşallah Sizlerde beğenirsiniz. arkadaşlar yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

çıtı pıtı örnekler videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın