Göz alıcı iğne oyası modelleri 2020

04.09.2020
6.084

iğne oyası modelleri 2020 göz alıcı bir birinden güzel yeni iğne oyası örnekleri anlatımlı yapılışı. Harika kolay iğne oyası modelleri videosu görselleri.

Göz alıcı iğne oyası modelleri 2020

iğne oyası modelleri 2020 göz alıcı bir birinden güzel yeni iğne oyası örnekleri anlatımlı yapılışı. Harika kolay iğne oyası modelleri videosu görselleri.

tek renk iğne oyası modeli kolay

Yoncanın iğne oyaları youtube kanalımda of ya bu kadarıda pes diyeceksiniz videomu aşağıdan izleyebilirsiniz. Videonun anlatımı da aşağıdadır. iyi seyirler.

yeni iğne oyası örnekleri tülbent

Güzel bir iğne oyası modelinin yapım aşamasını anlatmaya çalışacağım. Bu arada kanalıma abone değilseniz. abone olup yanındaki zil işaretini tıklayarak bildirimleri açarsanız.

Yeni yüklediğim iğne oyası videolarından anında haberdar olup izleyebilirsiniz. Bana destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok çok sevinirim arkadaşlar.

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. iplerimi bu şekilde seçtim petrol mavisi yazma için yazmamışsın kendi rengi var krem renginde böyle bir kullanacağız.

pembeyi ve sarıyı kullanacağım arkadaşlar. şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar Yazmanın ilk sırasında zürafa geçtim şimdi yazmamızıın kendi rengi ile devam ediyoruz.

Görseller Neşe’nin Göz Nuru iğne oyası youtube kanalı arkadaşıma aittir kanalına abone olup izleyebilirsiniz. Bu güzel iğne oyaları için kendisine çok teşekkür ederim

3 boyutlu çiçek iğne oyası
3 boyutlu çiçek iğne oyası

Hemen zürafanın üzerinden bir düğüm attım modelimizi yapmaya geçelim. Birkaç tane boş zürafa yapacağım. 1 tane boş zürafa yaptım şimdi bir tane zürafaya atlıyorum.

Bir sonraki zürafaya batarak büyükçe bir yuva oluşturuyorum. Öncelikle yaprak yapacağım arkadaşlar. sinek kanadından yaprak oluşturacağız. daha sonra üst kısmına da modelimizi yapacağız.

Tekrar geri döndüm yuvanın içerisine İpimi sol tarafa düğümledim. Küçük bir Pırpır ile başlıyoruz. Sinek kanadına yapmaya bir tane Pırpır yaptığım.

badem iğne oyası çeşitleri
badem iğne oyası çeşitleri

Pırpır’ın içerisine batıp ipimi üzerine düğümlüyorum tekrar alttaki Yuvaya batarak geri dönüyorum. Alt tarafa düğümledim alta indiğimiz ipe batarak tekrar evimizi üst kısmı düğümlüyoruz.

çarşamba iğne oyası örnekleri

Tekrar alttaki Yuvaya batarak geri dönüyorum. Üst kısma tekrar düğüm attım ve tekrar geri döndük 4 düğüm için tekrar üst kısmı düğümlüyorum.

Son olarak alt tarafa ipimiz indirip sinek kanadını tamamlıyorum. 4 düğümden oluşan sinek kanadımızı tamamladık. Şimdi arada modelimiz için 2 tane tek bir sinek kanadı yapacağız.

çiçekli iğne oyası modeli
çiçekli iğne oyası modeli

Daha sonra ikinci yaprağıma ters çevirerek yapacağım arkadaşlar. Bir küçük pırpır’ı yaptım pırpır’ın içerisine batıp üzerine düğümledim.

Alttaki yuvaya batarak ipimize hafif bol olacak şekilde alt tarafa düğümledik hemen yanına ikincisini yapıyorum. Modelimiz için iki tane sinek kanadımızı tamamladık.

İğne Oyası YAPILIŞI

Şimdi alt tarafa öncelikle ipime indirelim daha sonra ters çevirip tersten işleyeceğiz. Hemen düğümün üzerinden düğme en alt tarafa getiriyorum.

gösterişli iğne oyası
gösterişli iğne oyası

Bu şekilde tekrar çevirdim küçük bir Pırpır ile başlıyorum pırpırın içerisine batıp ipimi üzerine düğümlüyorum. Alttan saydığımızda 1 2 3 4 4 düğüm olduğunda tamamlanmış oluyor arkadaşlar.

Son olarak alt tarafı ipimi indirip devam edeceğim. Yine aynı rengim de şimdi de düz tarafına çevirdim. Bu şekilde yaprağımızı ve alt zeminimizi tamamlamış olduk.

hemen alttaki zürafaya batıp ipimi arka taraftan ön tarafa geçiriyorum. Bu şekilde çevirdim devam ediyorum. Birkaç boş zürafa bırakacağım daha sonra ara modelimizde pırpır yapacağım arkadaşlar.

ağır iğne oyası modeli
ağır iğne oyası modeli

Sizler istediğiniz ara modelini yapabilirsiniz. Üzerinde Pırpır olduğu için ben uyumlu olması adına pırpırı yapacağım. Bir iki üç dört tane bırakmışız zürafa yeterli olacaktır.

şimdi 5 zürafa ya tekrar Pırpır yapalım. Geri dönüyorum yapmış olduğumuz zürafa ya ve üzerine 3 tane Pırpır yapacağım.

Çimen olarak Pırpır modelini çok beğeniyorum arkadaşlar yazma kenarında çok hoş bir görüntü oluyor. Yazmayı bitirdiğimizde gerçekten benim hoşuma gidiyor.

igne oyasi
igne oyasi

Bu şekilde 3 tane Pırpır yaptık şimdi arada zürafa bırakacağım. iki tane zürafa yeterli olacaktır. 3. zürafaya tekrar farkları yapalım şöyle 3 tane kırmızı yaptık.

Bu şekilde arkadaşlar arka sıramız şimdi ben ikinci modelim içinde alt sıramızı Tamamlayayım. Tekrar dönelim üst bölümü yapalım Evet arkadaşlar.

Yazmamın ilk sırasını tamamladım. Bu şekilde 3 model hazırladım çok hoşuma giden bir model olduğu için böyle 3 tane yapmak istedim.

çıtı pıtı iğne oyası
çıtı pıtı iğne oyası

Yazmanın Rengi de çok tatlı çok uyumlu oldu şimdi krem ipimle ilk başta yapacağım. Daha sonra yanına sarısını yapacağım. Hemen başlayalım arka yapayım.

Sağda kalacak şekilde seni kanadında üzerinden bir düğüm atıyorum. Şimdi buraya 5 tane küçük Pırpır yapacağız. Bu büyüklükte Ben 5’e tamamlayalım.

5 tane Pırpır yaptım şimdi sondaki pırpır’ın içerisine batıp üzerine düğümlüyorum ters çevirdim. Modelime Şimdi bir sıra zürafa gideceğim.

iğne oyası
iğne oyası

5 tane pırpır’ın üzerine 4 tane zürafa yapacağız. 4 tane zürafa mızı yaptık tekrar ön yüzünü çevirdim. Şimdi tekrar sayımız 4 kalsın diye baştaki zürafa ya tekrar zürafa olacak şekilde dönüyoruz.

Gösterelim bu şekilde sırasıyla diğer zürafaya batıyorum herhangi bir artırma yapmıyorum arkadaşlar. Sadece başa döndüğünü zürafa ye tekrar zürafa yaptım.

Sayım yine 4 kaldı üç sırayı yapacağız. 3 sıramız son sıramız olacak arkadaşlar döndüğüm zürafa ya tekrar zürafa yaptım. Sırasıyla diğer zürafalara batıyorum ve yine 4 tane zürafa yapmış oluyorum.

igne oyasi modelleri
igne oyasi modelleri

Bu şekilde 4’e tamamladık Şimdi hemen baştaki zürafanın içerisine soldan bir durum atıyorum. Öyle sol tarafından üzerine Pırpır yapacağım şimdi 3 tane Pırpır yapıyorum.

Buraya aynı büyüklüklerde 2 şöyle 3 tane Pırpır yapmış oldum. Sırasıyla tekrar zürafa yapıyorum. Araya 3 tane zürafa yapacağız arkadaşlar.

Sondaki zürafa ya battım ve burada 3 tane zürafa yaptım. Tekrar ortadakine sarı renkle Pırpır yapacağım. Şimdi Boşta kalan zürafanın üzerine 3 tane Pırpır yapıyorum.

muhteşem iğne oyası
muhteşem iğne oyası

Başta yapmış olduğumuz gibi daha sonra ipimi keseceğim ikincisine üzerine de sarı renkli yapacağım arkadaşlar. Hep ortadaki zürafanın Üzerine de sarı renkli ve Pırpır yapacağız.

Ortadaki zürafanın üzerinden arka ipim sağda kalacak şekilde bir düğüm atıyorum. Üzerine 3 tane Pırpır yapıyorum baştaki ipimizi en yakın mesafeden kestim.

Şimdi iplerimi keseyim içeride yürüttüğümüz ipi de görülmeyecek şekilde kestim. Şimdi sarı renkle pırpırları yapalım. Evet arkadaşlar hemen sağda yapıp aramızda yapalım.

renkli iğne oyası
renkli iğne oyası

Çok güzel bir model arkadaşlar ben bu modeli çok seviyorum. çiçeği andırıyor gerçekten renklerde uyumlu olduğu. Çok güzel bir model ortaya çıkarmış oluyoruz.

Şimdi ben bunu yanına sarı yapacağım arkadaşları daha sonra ortadaki modelimize pembe ile yapacağım. Sondaki modele de yine aynı krem de sarı yapacağım.

sık iğneli iğne oyası
sık iğneli iğne oyası

Krem 3 renkte de olacak uyumlu olsun diye Şimdi ben diğerlerini tamamlayım arkadaşları daha sonra sizlere bitmiş halinin son halini göstermek için tekrar dönerim.

Evet arkadaşlar modelimi tamamladım gördüğünüz gibi çok güzel çok gösterişli bir model oldu renk uyumunda çok beğendim. rengarenk çiçek bahçesi gibi oldu.

tek renk yazma iğne oyası
tek renk yazma iğne oyası

Gerçekten yapacak olan arkadaşlarıma şimdiden kolaylıklar diliyorum. Beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma ücretsiz bir şekilde abone olmayı unutmayın.

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın sağlıkla kalın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın