Göz Alıcı Güz Çiçeği İğne Oyası Modeli

16.11.2019
3.691

iğne oyası örnekleri, Merhaba hanımlar göz alıcı güz çiçeği iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu ile karşınızdayım.yeni iğne oyaları örnekleri

Göz Alıcı Güz Çiçeği İğne Oyası Modeli

iğne oyası örnekleri, Merhaba hanımlar göz alıcı güz çiçeği iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu ile karşınızdayım. Sizler de yeni iğne oyaları örnekleri arayanlar buyurun.

Merhabalar Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün beyaz üzerine çiçekli yazmamızın üzerine çok güzel çok gösterişli bir iğne oyası modelin yapılışını paylaşacağım.

iğne oyası dağ modeli yapımı Bu arada kanalıma abone olmadan izliyorsanız. abone olup yanında zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız.

yeni yükledim iğne oyası videolarından anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

renkli yazma iğne oyası örnekleri

arkadaşlar kanalıma abonelik tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde abone olup. videolarımı izleyebilirsiniz bana ve kanalıma destek olmak .

için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim. yorumlarınızı ve beğenilerinizi bekliyorum. ip renkleri bu şekilde Arkadaşlar bir tek buradaki sarımı duymadı,

hardal sarısı olursa çok daha güzel olur. bu yazmak için benim elimde Bu ip olduğu için, sarıya yakın olduğu için bunu kullanacağım.

iğne oyası havlu

kanal d iğne oyası modelleri yeni Ben model çıkarıyorum Devam etmiyorum. Bu yazmalara pembe ve modelimizde kullanacağız.

zemininde de yeşil hepimizi kullanacağız. bunlarda oyalı suni İpek arkadaşlar yapımı oldukça kolay kullanımın, kaliteli bir ip bu şekilde oyalı suni İpek senin numaralarını da verelim.

en yeni iğne oyası modeli için gerekli malzemeler

  1. Yeşil renk 778 suni ipek ip
  2. Sarı renk 751 suni ipek ip
  3. Pembe renk 528 suni ipek ip
  4. renkli yazma
  5. oya iğnesi
  6. makas
iğne oyası yazma

773 Yeşilimi zarımız, 751 pembe ipimiz de 528, Arkadaşlar şimdi hemen yapım aşamasına geçiyorum. Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına zürafa sana gittim.

bu şekilde ikinci sırasında da Fildişi ile ara modelimiz den başladım. 3 tane Fildişi yaptım. şimdi 4’e tamamlayacağım daha sonra modelimize geçeceğiz.

bir tane zürafa yaptığımı zürafanın, içerisine geri dönüp ipimiz tam ortasına dövmedim. yanındaki zürafaya batarak ipini alt tarafa hafif olacak, şekilde indirdim.

Şimdi iki tane zürafa bırakacağım. daha sonra yaprak yapacağız, bir tane zürafa atlayıp bir sonraki zürafaya batarak bir yuva oluşturuyorum.

iğne oyası havlu kenarı

tekrar yuvanın içerisine geri dönüp ipimize en sol tarafına düşünmüyorum. içerisine 5 tane Pırpır yapıyorum bir programı yaptığım.

devam ediyorum modelimizi tamamladım. programı bu şekilde şimdi baştaki numarayı atıyorum. baştaki fıkra tekrar batarak bir tane Pırpır yapacağım.

iğne oyası çiçek modelleri örnekleri

Bu şekilde bir tane Pırpır yaptım. Hemen diğer pırpırları batarak 4 tane zürafa oluşturuyorum. bu şekilde tekrar baştaki zürafaya Batı ipimi sol tarafa getiriyorum.

aynı zürafa ya basarak başkasına pırpır’ı yapıyorum. yukarıya doğru bir kalana kadar baş kısmına Pırpır yaparak devam ediyorum. bu şekilde iki tane yaptım.

iğne oyası çeşitleri

son zürafa için tekrar baştaki zürafa ya geri döndüm. başkasına 10 yaptığım son zürafa İyi yapıyorum. sonra zürafanın içerisine geri dönüp.

tepeye de bir tane Pırpır yapacağız. ve yaprağı mızı tamamlayacağız. arkadaşlar u şekilde 5 tane Pırpır yaptık. yine arkasına toplamda da 5sıradan oluştu.

iğne oyaları başörtü modelleri

yapımı Şimdi ipimizi kesmeden zürafaları batarak Alt tarafı indireceğiz. ve buraya da sinek kanadı yapıp sap yapacağız. alttaki zürafaya baktım çok fazla büyük olmayacak.

şekilde zürafa yaparak alt tarafa indiriyorum. İçime atıyorum sıfırdan sonra yuvaya batıp. son olarak yükümü alt tarafa düşünmüyorum. Bu şekilde yaprağımız.

iğne oyası yazma modelleri

Tamam oldu arkadaşlar şimdi 2 tane buraya tekli sinek kanadı yapacağım. üzerine modelimizi yapacağız güzel zarif model yapacağım. üzerine bir tane Pırpır yapıp üzerine indiyorum.

Bu şekilde bir tane sinek kanadı oluşturdum ikisini yapıyorum. bu şekilde ikincisinde Tamam anladım. Şimdi burada 6 tane zürafa bırakacağım.

arkadaşlar üzerine modelimiz geleceği, için ilk başta 2 tane sonrasında 6 tane zürafa bırakacağım. yani sayımız eşit olmayacak modene geçmeden.

iğne oyası yazmaları

önce ara modelimizi 6 tane zürafa bırakmış olacağız. şimdi Ben altıya tamamlayın daha sonra Fildişi ile devam edeceğim.

iğne oyası modelleri Instagram hesabım ve Facebook hesaplarım, yine aynı Yonca’nın iğne oyaları diye geçiyor.Arkadaşlar orada hala takip edebilirsiniz.

iğne oyası modelleri

yakın çekimli iğne oyaları modellerimiz var orada resimlerini inceleyebilirsiniz. 7 zürafa ye tekrar geri dönüp Fildişi yapıyorum. bu şekilde devam edecek.

Şimdi ben alt kısmında tamamlayayım. Arkadaşlar daha sonra tekrar dönelim Evet arkadaşlar ikinci yaprağımız. da yaptım arasında da 9 tane Fildişi bıraktım.

iğne oyaları havlu kenarı modelleri

Şimdi sarı ipimi taktım hemen buradan, Senin kanatların üzerine modelimizi yapacağız. hep email baş parmağının altına koydum. iğne mi senin kanadını içerisinden geçirip.

ipimi üzerine atıp ipinin arka kısmı sağda kalacak, şekilde bir tane düğüm attım. ben bu şekilde başlıyorum içeriden yürütüyorum.

Evet arkadaşlar modelimi tamamladım. son hali bu şekilde oldu Söyle yakından da göstereyim. oldukça güzel kolay ve gösterişli bir model.

iğne oyası bebek yüz örtüsü yapımı arkadaşlar yapacak denecek olan arkadaşlara. şimdiden kolaylıklar diliyorum videolarımı, beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın.

iğne oyaları ağır modeller

kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim.

iğne oyası beyaz tülbent modelleri Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle, Allah’a emanet olun hoşçakalın 

iğne oyası beyaz tülbent modelleri


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın