Görenlerin Hayran Bırakacak iğne oyası modeli 2020

09.01.2020
5.303

igne oyasi modelleri 2020, Merhaba hanımlar Görenlerin hayran bırakacak iğne oyası modeli örnekleri arayanlara video eğitimi hazırladım. iğne oya dersleri

Görenlerin Hayran Bırakacak iğne oyası modeli 2020

igne oyasi modelleri 2020 , Merhaba hanımlar Görenlerin hayran bırakacak iğne oyası modeli örnekleri arayanlara video eğitimi hazırladım. iğne oya dersleri izleyin.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. bugün tek renk gri yazma üzerine rengarenk. ipler ile çok güzel çok gösterişli bir iğne oyası modellerini paylaşacağım.

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsan. Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

arkadaşlar kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde abone olup yüklediğim. bütün iğne oyası videolarını izleyebilirsiniz.

iğne oyası modelleri 2020

iğne oyası modelleri 2020 bana destek olmak için de izlediğiniz videolarımı yorum. ve beğeni yaparsanız çok sevinirim arkadaşlar. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

beyaz tülbent iğne oya modelleri

iplerimi Bu şekilde kullanacağım. arkadaşlar pembe yeşil sarı kullanacağım. üste Pırpır yapacağım. sıralı bir model olacak numaralarına verip hemen modelime geçiyorum.

arkadaşlar böyle güzel mi pembemiz var. markası leylak 600 renk numarası var. yine leylak markası 347 numarası var. bu da leylak Zümrüt diye geçiyor Arkadaşlar.

iğne oya örnekleri

iğne oya örnekleri bir de yazmamışsın kendi renginden Bu şekilde bir rengimiz var. Altınbaşak Arkadaşlar bu numarası da 118 yapım aşamasına geçelim Evet.

iğne oya çember örnekleri

arkadaşlar yazmamın ilk sırasına zürafa aslanı gittim. Bu modelde zürafayı gitmek zorunlu arkadaşlar zürafanın. üzerinden bir düğüm atıp başlıyorum.

iğne oya modellerini göster yaparken modeli mi anlatacağım arkadaşlar. sıralı bir model olacak yapımı kolay görünse de biraz uğraştırıcı modellerimizden. Arkadaşlar şöyle bir tane düğüm atalım.

iğne oya havlu kenar örnekleri buradan direkt başlıyorum arkadaşlar Kaya yapacağız. aralarda ipler bırakacağız Arkadaşlar. biraz aşamalı bir model olacak birkaç sıradan bitecek.

iğne oya modelleri yeni

iğne oya modelleri yeni ama bir oturuşta bir kenarını yapabileceğiniz. güzel bir model sipariş yapan arkadaşlar için güzel bir örnek olacak. Sipariş yapan arkadaşlara da bol kazançlar diliyorum.

Rabbim herkesin emeğinin karşılığını versin inşallah. Kaya için 4 tane zürafa yaptım arkadaşlar. burada iki tane zürafaya atlayıp üçüncü zürafaya.

çok kolay iğne oya modelleri

arada ip bırakarak bir düğüm atacağım. büyük çivi bırakacağız arada buralara ayarlamak. biraz sıkıntılı ama çok hoş bir model Şimdi tekrar.

iğne oya modelleri 2020

iğne oya modelleri 2020 arada 4 tane zürafa yapalım yukarıya doğru. Her sırada 1 sayı eksilecek ayağımızda  tane zürafa dan sonra. aynı şekilde iki tane zürafaya atlayıp üçüncü.

iğne oya modelleri kolay zürafa ya aynı büyüklüklerde şekilde Arkadaşlar şöyle. yakından göstereyim. Tamam anlaşılsın daha önce gördüğünüz modeldir yapım.

iğne oya havlu örnekleri aşamasını paylaşmak istedim Sizlerle daha önce yapmamıştım. ben bu modeli arkadaşlar yazmamızın ilk sırası bu şekilde olacak arkadaşlar şimdi.

düz renk iğne oya modelleri

iğne oya araları ben biraz yapayım alt sıramızı hemen İkinci sayfaya geçelim. buradaki ilk ipimizi bu şekilde ayarlayarak devam edelim. Evet arkadaşlar ilk sıra mızdan biraz yaptım.

iğne oyası modelleri yazma kenarı

Sultanlara Yakışan Zarif mi Zarif iğne oya modeli 2020.

basit iğne oya modelleri daha sonra başkasından da modelimizi biraz tamamladım. daha iyi anlatabilmek için bu baştaki başlama iplerini de kesmedim. şimdi keseceğim.

hafif iğne oya modelleri bu şekilde başlayabilirsiniz arkadaşlar şimdiki sıramızı yapacağım. toplamda 5 sıra yapıyoruz ama kolay İlerleyen bir model arkadaşlar.

zaten ipliğin üzerindeki iğne ile bir sıra yapabilirsiniz. Şimdi hemen iki sıramızı yapabilir yapalım. şimdi 4 tane zürafa mız vardı üzerine 3 tane .

kanal d iğne oyası modelleri

zürafa yapalım bir tane yaptım. ipin üzerine bombeli bir şekilde karşıdaki zürafaya batarak tüm atacağız. bu şekilde bir görüntüsü olacak arkadaşlar.

iğne oya modelleri 2020

Yine Yeni Yeniden Kalıp Gibi iğne oya modeli 2020.


kolay iğne oya modelleri daha sonra üzerine rengarenk ipler de pırpırlar yapıp getireceğim. iki sıramız da 3 tane zürafa yapıyoruz. ilk sıradaki ipin üzerine ikinci kat üçümüze yapıyoruz.

karşıdaki zürafa ya baktım Orada biraz mesafe ipiniz üzerinden tüm attım. tekrar 3 tane zürafa yapıyoruz. karşıdaki zürafanın Üzerine basıp bir tane düğüm atıyorum.

arada ipinizi bırakarak bu şekilde ikinci sırada tamamlayan. ve Arkadaşları daha sonra buradan 3 sıradan devam edelim. Evet arkadaşlar 3 sıradan devam ediyorum.

iğne oyası 2020

Günde gördüm Sizin için Yaptım iğne oya 2020.

burada iki tane ipimiz vardı. 3 kata çıkacağız karşıdaki zürafaya batıp. ipimizi hafif bol olacak şekilde düğümlüyorum. Bakın bu şekilde Şimdi burada iki tane zürafa yapacağız.

en güzel iğne oya örnekleri

Her sırada Bir zürafa sayımız eksiliyor. tek renk yazma üzerine sıralı modelleri ben çok daha yakıştırıyorum. arkadaşlar bu modelimizde tam bir tek renk modeli.

2 tane zürafa yaptım karşıdaki zürafayı batıp zürafanın. üzerine durum atıyorum Ipini bittiğinde buradan. ekleyerek devam edebilirsiniz.

arkadaşlar buradan 4 sıra ile devam edelim. aynı şekilde devam ediyorum. arkadaşlar 4 sıramız dayız. Her sırada ipin büyüklüğü biraz daha artıyor.

iğne oyası yazma

Severek Yaptım Kızımın çeyizi oldu iğne oyası modeli.

arkadaşlar büyük olmasından korkmayın. Çünkü üzerine Pırpır yaptığınızda hepsini toplamış olacağız. biraz daha bol bırakabilirim Burada.

2 zürafanın üzerine bir tane zürafa yapıp karşıdaki zürafaya basarak geçiş. yapıyorum biraz büyük oldu. Şu hani çektim devam ediyorum bir tane zürafa yapayım.

en iyi iğne oyası modelleri

aynı şekilde karşıdaki zürafaya batıp. buradaki püf noktası zürafaya işimizi. çekmeden önce hepimizi ayarlıyoruz. daha sonra çekiyoruz bir tane zürafa yapıyorum.

tek renk yazma iğne oyası modelleri

Hercai Gönül iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı 2020.

Diğer zürafaya batıp Sakın bu şekilde Arkadaşlar. ben en son sırayı Tamam dayım daha sonra pırpırları geçelim. Evet arkadaşlar son Kimi de kesip son sırayı yapacağız.

en son iğne oyası modelleri yeni

kolay iğne oyası örnekleri ve tamamlayacağız şimdi sarı hepimiz taktı arkadaşım sağda kalacak. şekilde iplerin altından geçerek böyle hafif sağa doğru bir diyorum.

atıyorum Daha büyümemiş çekmeden bu ipleri düzgün. bir şekilde gelmesini sağlayarak resmini çekiyorum. yakından gösterim iyice anlaşılsın.

iğne oyası modelleri 2020

Eltilerin Savaşı Full izle Muhteşem iğne oyası 2020.

şimdi bu ipin Üzerine de 3 tane sıfır yapacağım. şu an fazla yaptım iplerimi keselim alttaki ise kendiliğinden kesiyorum.


eğitim takvimi Arkadaşlar bu şekilde tamamlandı. şimdi arada 2 tane atmıyorum ki rengimiz olduğu. için tekrar 3. esaretine devam ediyorum. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın