Fiyonklu Çok Güzel Çıtı Pıtı İğne Oyası

30.10.2019
3.947

Merhaba hanımlar fiyonklu çok güzel çıtı pıtı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosunu hazırladım. En yeni iğne oya örnekleri

Fiyonklu Çok Güzel Çıtı Pıtı İğne Oyası

Merhaba hanımlar fiyonklu çok güzel çıtı pıtı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosunu hazırladım. En yeni iğne oya örnekleri hergün model hazırlıyorum.

Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. tek renk yazma üzerine fiyonklu bir modelin yapılışını paylaşacağım.

iğne oyası yazmaları yeni Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretini tıklayarak bildirimleri açarsanız yeni yükledim.

iğne oyası çeşitleri


iğne oyası modelleri teknikleri Arkadaşlar kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim. şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. ip renklerin bu şekilde arkadaşlar yazmamızın kendi renginden kullanacağız.

iğne oyası yazmalar nerede satılır

iğne oyası yazmaları genellikle tuhafiyelerde satılır. Alt sırada Yeşilini kullanacağım Üzerine de yine sarı ve kırmızı ekleyeceğim.

iplerin bu şekilde Şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına zürafa gittim.

iğne oyası yazmaları

en yeni iğne oyası yazma modelleri yazmamızı kendi renginde ikinci sırasında da yeşil ipimle alt modeli mi yapacağım. burada tek Pırpır ve çift yaptım buradaki tekli Pırpır larımızı fiyonk yapacağım.

arkadaşlar hemen al sıramız da devam edelim bir tane zürafa yapıyorum. yapmış olduğumuz zürafa ya tekrar geri dönüp ipimi en soluna dönüyorum.

iğne oyası örnekleri

Burada bir tane tekli sinek kanadı yapacağım. sinek kanadının pırpır üzerine batıp üzerine bilmece tekrar alttaki zürafaya batarak geri döndüm.

iğne oyası nasıl yapılır teknikleri

iğne oyası kolye yapımı Pırpır yapıyorum yapmış olduğum pırpırın içerisine batıp üzerine düğümlüyorum. Burada iki tane Pırpır yapacağım şekilde iki tane Pırpır yaptım.

iğne oyası örnekleri

iğne oyası nasıl yapılır teknikleri arada 2 tane zürafa bırakıp 3 zürafa ya ipimi düşünmüyorum. Alttaki ipi bu şekilde devam edecek Şimdi bir tane daha yapalım.

bir tane zürafa yaptım öncesine geri döndüm tekli sinek kanadı yapıyorum. bu şekilde tekli sinek kanadı yaptım Bir tane Pırpır yapıp ipimiz üzerine düşünüyorum.

iğne oyası aşkı instagram tek bir tane Pırpır yapacağım fiyonklar Çok sıkı olmasın diye iki tane Pırpır bıraktım. tek birbirlerinin üzerine fiyonk yapacağız 2 tane zürafa atlayıp.

iğne oyası yazma

ipimi alt tarafa dönüyor bu şekilde devam ediyor. modelimiz Şimdi ben biraz daha yapayım Arkadaşlar daha sonra üstteki fiyonk modeli yapmak için tekrar dönelim.

Evet arkadaşlar alt sıramızı tamamladım. yeşil ipimle Bu şekilde bir tane tekli Pırpır 2 tane de ikili Pırpır yaptım. bu şekilde şimdi teklilerin üzerine fiyonk yapacağım.

iğne oyası çıtı pıtı modelleri arkadaşlar Böyle toplu iğnenin başkasına kestim hazırladım. şimdi üzerine 10 tane sarıyorum. hardal sarısı ipimi taktım 2 3 4 5 6 7 8 9 10 10 tane sardım arkadaşlar.

iğne oyası yazmaları

bu şekilde şimdi alttan iğnemi geçirdim iki defa sararak ortasından bir düğüm atıyorum. bu şekilde buradaki teklifleri paranın üzerine getirdim.

Pırpırın içerisinden geçerek üst tarafa yine Pırpır olacak şekilde bir düğüm atıyorum. bu şekilde hemen tasarımı yaptım şimdi üzerine ipimi çıkardım.

üzerine Bura da da 3 tane Pırpır yapacağım ben 1. pırpırı mı yaptım. 2 ve 3/biri yaptıktan sonra ipimi keseceğim. şimdi toplu iğneden bir şey olduğunu çıkaracağım.

kolay iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı

bu şekilde çıkardım fiyongu tamamlamış oldum. arkadaşlar gördüğünüz gibi oldukça yapma basit herkesin de kolaylıkla yapabileceği.

iğne oyası nasıl yapılır video anlatımlı

güzel bir fiyonk modeli oldu şimdi diğer rengim ile yapacağım. kırmızı renkteki pembe taktın aynı şekilde 10 defa sararak başlayacağım.

3 4 5 6 7 8 9 ve 10 anca öyle elimle tutuyorum alttan iğnemi geçirip iki defa dolayarak bir durum atıyorum. ortaya tam ortaya getirerek sıkı bir şekilde çekiyorum.

namaz örtüsü iğne oyası modelleri yeni

bu şekilde 1. aşamasını tamamladım. Şimdi hemen yeşil zemin üzerine bekliyorum. buradaki ikili Pırpır atlayıp. çiçekli Pırpır a geliyorum üzerine bir tane Pırpır yapacağım.

sıkı bir şekilde çekiyorum çıkma ihtimali olmasın. diye Şimdi pırpırın içerisine bakıp ipin üzerine dönmüyorum. 3 tane Pırpır yapıyorum.

Nasıl iğne oyaları öğrenebilirim

nasıl iğne oyası öğrenebilir diye sorsunun yanıtı pratik yapmaktan geçiyor. tam ortaya getirerek sıkı bir şekilde çekiyorum.

bu şekilde 1. aşamasını tamamladım. Şimdi hemen yeşil zemin üzerine ekliyorum buradaki ikili Pırpır atlayıp tekli Pırpır geliyorum.

3 tane Pırpır yapıyorum iplerimi kestim için toplayın neden dikkatli bir şekilde çıkarıyorum. evet şu an bunu tamamlamış oldum arkadaşlar bu şekilde.

değişik iğne oyası örnekleri

şimdi diğer rengime geçiyorum evet arkadaşlar modelimi tamamladım. son hali bu şekilde oldu çıtı pıtı çok güzel gösterişli bir model oldu. İnşallah beğenmişsinizdir.

arkadaşlar yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın.

beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın