13 adet düz renk yazmalara göz kamaştıran iğne oyası modelleri

06.08.2020
13.707

Merhaba hanımlar bugün sizlere muhteşem iğne oyası modelleri paylaşacağım. Umarım hoşunuza gider düz renk yazmalara çok yakışacak iğne oyası modellerini sizinle

13 adet düz renk yazmalara göz kamaştıran iğne oyası modelleri

İğne oyası, geleneksel Türk el sanatlarından biridir. İğne oyası, ince iplerin özel bir iğne yardımıyla çeşitli desenler oluşturmak için kumaşa veya diğer malzemelere işlendiği bir tekniktir. İğne oyası genellikle dantel gibi süslemelerde kullanılır ve genellikle yatak örtüleri, masa örtüleri, peçeteler, mendiller, bluzlar ve çeşitli diğer giysilerde görülür.

İğne oyası, Türk kültüründe uzun bir geçmişe sahiptir. Osmanlı İmparatorluğu döneminde popülerlik kazandı ve günümüzde hala birçok kişi tarafından değer verilen bir el sanatı olarak devam etmektedir. İğne oyası, incelikli ve detaylı işlemeleriyle tanınır. Genellikle çiçek, yaprak, motifler ve geometrik desenler gibi doğal ve estetik motifler kullanılır.

Snapshot 23 03 27 19 49 38 En Güzel Hobim

İğne oyası yapmak için birçok farklı malzeme kullanılabilir. Geleneksel olarak ipek iplikler tercih edilirken, günümüzde pamuklu iplikler de yaygın olarak kullanılmaktadır. İğne oyası için özel olarak tasarlanmış ince ve uzun iğneler kullanılır.

Snapshot 23 03 27 19 46 40 En Güzel Hobim

İğne oyası, sabır ve özen gerektiren bir el işidir. İşlemeler genellikle detaylı ve ince olduğu için zaman ve dikkat gerektirir. İğne oyasıyla ilgilenenler genellikle bu sanatı öğrenmek için kurslara veya ustalardan eğitim almaya yönelirler.

20201030 160803 En Güzel Hobim

İğne oyası, Türk kültüründe önemli bir yer tutan ve Türk kadınlarının geleneksel el sanatlarından biridir. Hem hobi olarak yapılan hem de ticari amaçlarla üretilen iğne oyası ürünleri, Türk el sanatları pazarlarında ve özel satış noktalarında bulunabilir.

Snapshot 23 03 27 19 46 00 En Güzel Hobim

iğne oyası modelleri – Merhaba hanımlar bugün sizlere muhteşem iğne oyası modelleri paylaşıcaz.

Snapshot 23 03 27 19 51 17 En Güzel Hobim

Umarım hoşunuza gider düz renk yazmalara çok yakışacak iğne oyası modellerin anlatımlı yapılışı için yoncanın iğne oyaları youtube kanama ve enguzelhobim.com web sitemi inceleyebilirsiniz.

Kiremit renkli düz yazma üzerine ağır ve gösterişli iğne oyası modelimizde yine yoncanın iğne oyaları youtube kanalımda anlatımlı yapılışını bulabilirsiniz.

20200630 115846 En Güzel Hobim

cadı kız iğne oya modeli anlatımlı yapılışı ütü istemen çok sipariş alacak çok güzel örnek modellerden bir tanesi yazma ve havlu kenarlarına çok yakışacak.

iğne oyası fiyatları

iğne oyalarında en çok fiyat belirlenirken alıcı ve satıcı arasında yapılan pazarlıklar sonucu çıkmaktadır.

öncelikle alıcı olanlarına iğne oyası yaptıracağı kişilerin elinden yaptıracağı modelin nasıl çıktığını görmesi gerekir.

sonuçta yapılan bir çok elişin de bazı kişilerin instagram ve facebooktan satış yaptıklarında kendi elişi iğne oyalarını alıcı kişiye başkanlarının sayfalarında aldığı modelleri göstererek satış yapmaktadırlar.

Bu satıştan alıcı kişi aldığı iğne oyasının eline ulaşmasında baktığında sipariş yaptırdığı oyanın kendine gösterildiği oya modeli ile hiç alakası olmadığı görülmektedir.

Bunun için yapacağınız alış verişte sipariş verdiğiniz kişilerin sosyal medyalarını iyi incelemenizi aceleye getirmeden dikkatli sipariş vermenizi öneririm.

Çok güzel iğne oyası modeli ile devam ediyoruz.Kırmızı düz renk yazmaya çok yakışacak iddalı model olmuş ,yapımı kolay iğne oyası modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

Yukarıda gördünüz şahane iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı için yoncanın iğne oyaları youtube kanalıma ve enguzelhobim.com web sitemde inceleyebilirsiniz.

Neşenin göz nuru iğne oyasından muazzam iğne oyası modeli bakalım kimler beğendi?

Kırmızı olsun benim olsun diyen hanımlar için oldukça kolay iğne oyası modelinin yapımı için renk uyumuna dikkat ederseniz.çok güzel iğne oyası modeli olur.

Düz renk bütün yazmalara çok yakışacak şahane iğne oyası modelinin yapımı için mor ve sarı renk uyumu ile şahane olan harika iğne oyası modelleri ile devam ediyoruz.

Beyaz tülbente çok şık iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı için yoncanın iğne oyaları youtube kanalıma ve enguzelhobim.com web sitemden yaralanbilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın