Çok Sipariş Alan İğne Oyası Yazma Modelleri

06.09.2020
6.391
Çok Sipariş Alan İğne Oyası Yazma Modelleri

iğne oyası modelleri titizlikle yapılan süper ötesi örnekleri enguzelhobim.com da sizlerle. Bir birinden güzel iğne oyaları yazma kenarlarına ve havlu kenarlarına çok yakışacak.

igne oyalari 2020

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalım da hergün en yeni ve en güzel iğne oyası modelleri yayınlanmaktadır. Bugün görmüş olduğunuz bu güzel yazma üzerine güzel kolay bir model yapacağız inşallah.

Bir birinden güzel iğne oyası modelleri Neşenin Göz Nuru iğne oyası youtube kanalında izleyebilirsiniz. Neşe arkadaşımın aynı isimle instagram hesabıda bulunmakta. Bu güzel iğne oyaları için kendisine çok teşekkür ederim.

yeni igne oyası

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. Yeni yüklediğim iğne oyası videolarından anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

yeni igne oyasi modelleri

Videolarımı modellerimiz severek beğenerek takip ediyorsanız beyni butonuna tıklamadan geçmeyiniz.

iğne oyası başka yazmaya nasıl yapılır Kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir.

yeni iğne oyası

İplerimiz oyalı suni İpek ip içerisinde olan renkleri tercih ettim. Bu iplerimiz. Şimdi yapılışına geçelim modelimizi yapmaya başlayalım.

iğne oyası çok güzel bir modelin yapılışı Evet arkadaşlar yazma bunu ilk sırasında her zamanki gibi zürafası mı geçtim.

Yeşil renkle geçtim içerisinde yeşil renkler olduğu için yazmanız kendi renginden da yapabilirsiniz. Zürafanın da şimdi buradan başlayalım yeşile devam ediyorum.

yeni igne oyam

süper ötesi iğne oyası modelleri

Alt kısmı yapacağız daha sonra üzerini yapıp tamamlayacağız. Yani iki sıradan oluşan kolay bir iğne oyası modeli yapacağım inşallah. Baştan bir düğüm attım. Ara modelimizde de Pırpır yapacağım arkadaşlar.

Uyumlu olsun diye şimdi 2 tane boş zürafa yaptım. 3 zürafaya arası yapacağım tekrar geri dönüyorum. ipimi zürafanın en sol tarafına düğümledim.

papatya iğne oyası

Burada 3 tane pırpır yapıyorum daha sonra tekrar üzerine Pırpır yapacağım arkadaşlar. ortadaki pırpır’ın diğer renklerimiz ile hardal sarısı ilave kırmızı rengimiz de güzel bir uyum yakalamak için şimdi.

iğne oyası modeli yazma

Ara da 3 tane boş zürafa bırakıp tekrar ara modelini yapacağız. Ama ben hemen modele geçeceğim. Burada sadece model çıkardığım için ara modeli ile başlayıp hemen ana modelimizi yapacağım.

neşenin göz nuru iğne oyaları

O yüzden 2 ara modeli ile ana model arasında 5 tane zürafa bırakalım yeterli olacaktır. Hatta bir tane daha yapalım arkadaşlar zürafa araları küçük.

Çünkü şöyle 6 zürafa ilerledim. şimdi 4 tane zürafa daha ilerliyorum. Yani toplamda 10 zürafa ilerliyoruz. Ara modelinden sonra dördünü de kaya yapmak için kullanacağız.

2 3 4 ve 4 zürafa geri geliyorum. R1 Kaya oluşturacağım arkadaşlar yukarıya doğru her zaman yaptığınız gibi. bir sayı eksilterek bir kalana kadar devam edeceğiz.

yoncanın iğne oyaları

Altta 4 zürafaramız vardı üzerinde 3 zürafa aramız oldu. şimdi iki Zürafa yapmak için tekrar geri geldim. Baştaki zürafaya ipimi düğümledim devam ediyorum.

Şöyle Burada 2 tane bir tane yaptım. şimdi son zürafa mı yapıyorum normal Bir zürafa yapıyorum. Büyük ya da küçük değil şimdi sonra zürafa içerisine tekrar geri dönüyorum.

Burada Kaya’nın iki yan kısmına model oluşturacağım. Arkadaşlar bunun için hemen baştaki en alttaki düğümlerdim. 4 zürafa da şöyle göstereyim kısma bir yuva oluşturacağım.

iğne oyası örnekleri yapımı

igne oya renkli yazma

Bu şekilde yuvayı oluşturduktan sonra içerisine bir düğüm atıp bu yuvanın içerisine 7 tane Pırpır yapıyorum. Yukarıya düğümlüyorum alta doğru Pırpır yapacağım.

İçin tekrar bu kısmı da 7 tane hep pırpır’ı yapıyorum. Bu kısmı da 7 tane pırpır ara oluşturduktan sonra yine bir tane yapıyorum. Alttaki zürafaya batıp sıralarını tamamlamış oluyorum.

guzel igne oya

Arkadaşlar şimdi burada tekrar 6 tane boş zürafa boş bırakıp 3 tane Pırpır yapacağım. Arasında yine zürafa bırakıp pırpırla devam edeceğim alt kısmı hazırlayıp üst kısmı için tekrar geri dönüyorum.

Evet arkadaşlar alt zemini bu şekilde hazırladım. 2 model yapacağım için ikinci hazırladım. Arada 4 tane ara modeli bıraktım bu sayıyı Sizler isteğinize göre azaltıp artırabilirsiniz. bir iğne oyası örneği

Hardal sarısı ile başlıyorum baştaki pırpır’ın üzerinden bir duymadık başlıyorum. Daha sonra kırmızı ile yapacağım iki tarafı şimdi sırasıyla zürafa yapacağım.

görkemli iğne oyası modelleri

iğne oyası yazma modelleri

Altta 7 tane Pırpır yapmıştık üzerine 6 tane zürafa yapmış olacağız sırasıyla pırpırları atlamadan devam ediyorum. Bu şekilde 6 tane zürafa yaptık ters çeviriyorum.

son yapmış olduğum zürafanın içerisine Pırpır olacak şekilde dönüyorum. çok fazla büyük yapmadım arkadaşlar Bugün küçük bir tane Pırpır yapmış oldum.

dut iğne oyası

Şimdi tekrar Zürafa ile devam ediyoruz bir sayı eksiltiriz. Her sırada 5 tane zürafa yapacağız. filketeli iğne oyası 2. sıramız da şöyle 5 tekrar yüzümü çevirdim Şimdi tekrardan son yapmış olduğum.

çiçek iğne oyası yapımı

Zürafaya dönüyorum ve yine Pırpır olacak şekilde dönüyorum tekrar Zürafa ile devam ediyorum. Bu şekilde Bir zürafa kalana kadar devam edeceğim yukarıya doğru dönüşlerde Pırpır yaparak döneceğiz.

iğne oyası havlu kenarı yapılışı

citi piti igne oyasi

Her sırada 1 sayı eksilterek 1 kadar badem oluşturacağız Arkadaşlar şimdi burayı Ben hızlı bir şekilde tamamlıyorum. 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın