Çok Kullanışlı Oklava Tığ İşi Örgü Motifi

26.06.2023
353
Çok Kullanışlı Oklava Tığ İşi Örgü Motifi

Hamur açmak ve baklava yapmak yerine sizlere harika bir örgü motifi ile geldim. Örgü modellerinize çok beğeneceğiniz tığ işi örgü motifini ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu:  Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

rgu En Güzel Hobim

Çok kullanışlı yapımı çok kolay şahane tığ işi örgü motifini sizler için yaptık umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Snapshot 23 04 23 21 35 36 En Güzel Hobim

Bu güzel örgü modelinde apart olarak oklava kullanacağız, yapımı çok kolay ve örgü motifi arayan hanımlara fikir olabilecek şahane örgü motifini sizlerde deneyebilir ve örgü çalışmalarında kullanabilirsiniz.

20230408 114243 1 En Güzel Hobim

Bu güzel örgü modelinde iki renkli örgü ipi kullanacağız sarı ve beyaz sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirsiniz. Göz kararı trabzan çekiyoruz hemen arkasından 1 sık iğne+ 1 yarım trabzan+ 2 trabzan+ 4 tane 3’lü trabzan yapacağız.

20230408 114511 1 En Güzel Hobim

Oklavaya sarı renkli örgü ipimizi doluyoruz hemen ardından üzerine ilmekler atıyoruz. Kolaylıkla yapabileceğiniz harika tığ işi örgü motifini sizlerde deneyebilirsiniz.

Snapshot 23 04 23 21 36 08 En Güzel Hobim

Oklavaya sarma işlemi bittikten sonra elini oklava koyunuz ve sıkıca çekmeye başlayınız işin en eğlenceli kısmı burasıdır. Sıkıca güzelce çekiniz modelimizi oklava dan çekip çıkardıktan sonra

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Harika Çok Güzel Tığ işi örgü modeline bakmanızı tavsiye ederiz. Örgü çalışmalarında kullanabileceğiniz harika örgü örneği.

Snapshot 23 04 23 21 36 46 En Güzel Hobim

Bu şekilde gözükmesi gerekiyor modelimizi hemen beyaz kısmından düğüm atıp döndürüyoruz hemen arkasına modelimizi sabitleyip. Artık tığ işi modelimizi yeleklerde bluzlarda bebek yeleklerinde bebek battaniyelerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Snapshot 23 04 23 21 37 04 En Güzel Hobim

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın