Cıvıl Cıvıl Rengarenk Tığ Örgü Modeli

Cıvıl Cıvıl Rengarenk Tığ Örgü Modeli

Cıvıl Cıvıl Rengarenk Tığ Örgü Modeli ile sizlerleyiz. Cıvıl cıvıl rengarenk iplerin tercih edildiği sizlerin de çok beğeneceğini düşündüğüm tığ örgü modelini derledim. Aşağıda anlatımlı yapılışını video halinde ekledim. Videodan yaralanabilirsiniz. Haydi herkesin kolaylıkla yapabileceği yelekleri renklendirecek örgü modelini inceleyelim…

cıvıl cıvıl rengarenk tığ örgü modeli

Bu muhteşem örgü modelinde sarı, yeşil, pembe ve beyaz canlı renkler tercih edilmekte ama sizler istediğiniz renkli ipler tercihe edebilirsiniz.

Daha fazla örgü modellerinin anlatımlı yapılışı ve örgü teknikleri için Yoncanın Hobileri youtube kanalıma ve En Güzel Hobim web sayfama bakabilirsiniz.

örgü yapımı

Web sitemizde mevcut olan Kabak Yaprağı Tığ Örgü Modelini kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.

cıvıl cıvıl rengarenk örgü modeli

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için derlediğimiz Cıvıl Cıvıl Rengarenk Tığ Örgü Modelinin sonuna geldik. Bu içeriğimizde beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Cıvıl Cıvıl Rengarenk Tığ Örgü Modelini arkadaşlarınıza önerebilir, paylaşabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Cıvıl Cıvıl Rengarenk Tığ Örgü Modelinin Anlatımlı Yapılışı

Yukarıdaki videoyu izleyerek sizlerde yeleklere, battaniyelere, şallarda yapabileceğiniz rengarenk örgü modeli yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın