Aklınızı Başınızdan Alacak Yeni Örgü Modeli Yapılışı

11.06.2023
500
Aklınızı Başınızdan Alacak Yeni Örgü Modeli Yapılışı

Herkesin kolaylıkla yapabileceği cıvıl cıvıl rengarenk örgü modeli ile karşınızdayız. Haydi gelin birlikte sizler için hazırladığımız en güzel en yeni örgü modelini inceleyelim. Yapımı çok kolay pratik örgü modeli inceleyelim.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

rgu 1 En Güzel Hobim

Çiçek motifini birçok yerde kullanabilir ve süsleyebilirsiniz. Yazlık örgü modellerinde süslenen en çok tercih edilen şıkır şıkır örgü modeli örneği Şal, örtü, Battaniye, perde, çanta, yelek kullanabilirsiniz Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Snapshot 23 06 11 10 54 39 En Güzel Hobim

İlk önce beyaz renkli ipimizi elimize alıyoruz 3 zincir+ 23 trabzan yapıyoruz arkasından yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi yuvarlak oluşturuyoruz. Yuvarlağımızın üzerine pembe ipimizi ile 1 zincir+ sık iğne yapıyoruz modelimizi yavaş yavaş şekil almaya başlıyor.

Snapshot 23 06 11 10 56 10 En Güzel Hobim

Yukarıdaki görselde gördüğünüz üzere 6 tane yuvarlak yapıyoruz hemen arkasına birleştirme yapacağız ve çiçek yapraklarımızı oluşturacağız.

Snapshot 23 06 11 10 59 13 En Güzel Hobim

Bu örgü modeli sizlerde tercih edebilir ve kullanabilirsiniz modelimizin arka tarafına yeşil renkler ile küçük yapraklar yapacağız. 1 sık iğne+ 5 trabzan+ 3 zincir+ yarım sık iğne yapıyoruz. Hanımlar web sitemizde mevcut olan Yıldız Çiçeği Şahane Tığ İşi Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

20230610 151005 1 En Güzel Hobim

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın