Yüzük Taşı Ağır İğne Oyası Modeli

03.11.2019
3.839

Merhabalar hanımlar sizler için yüzük taşı ağır iğne oyası modelinin anlatılı yapılışı videosu hazırladım. Farklı değişik iğne oya modeli arayanlar

Yüzük Taşı Ağır İğne Oyası Modeli

Merhabalar hanımlar sizler için yüzük taşı ağır iğne oyası modelinin anlatılı yapılışı videosu hazırladım. Farklı değişik iğne oya modeli arayanlar buyurun kanalıma.

Hanımlar yoncanın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün tek renk yazma üzerine oyalı suni İpeklerle çok güzel motifli çok ağır ve gösterişli bir modelin yapılışını paylaşacağım.

ağır iğne oyası modeli yeni

iğne oyası modeli yapılışı anlatımı

Bu arada kanalıma abone değilseniz ücretsiz bir şekilde abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup.

bildirim alarak videolarını izleyebilirsiniz. arkadaşlar kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim. Yorum yapan arkadaşlara da buradan teşekkür ediyorum.

yazma ağır iğne oyası örnekleri

Ağır iğne oya modeli için gerekli malzemeler

  • Suni ipek kırmızı ip 521
  • Suni ipek toz pembe ip 778
  • Suni ipek yeşil ip 728
  • Pembe yazma
  • Oya iğnesi
  • Makas

yazma ağır iğne oyası örnekleri yapılışına geçmeden önce iplerimi numaralarını vereceğim. Arkadaşlar bunlar oyalı suni İpek diye geçiyor. kullanımı yapılma diğerlerine göre biraz daha kolay.

sık iğneli ağır iğne oyası modeli

pırpır yapımı ve zürafa yapımı çok daha kolay oluyor. bu şekilde bir tane kırmızım var numarası 521 arkadaşlar. açık toz pembe miz var onun numarası da 778.

sık iğneli ağır iğne oyası modeli diğeri de hemen hemen her yazmaya Uyan güzel orta bir yeşil 728 Arkadaşlar bu yeşilimizde bu şekilde. Şimdi hemen yapılışına geçiyorum. arkadaşlar yazmanın ilk sırasına zürafa sını giderek yapıyorum.

iğne oyası yazma ağır modelleri

Ben hep yazmalarım oyaları mı Şimdi de bir sıra zürafa gittim. yeşil yapayım de tek renk yazmaya kendi rengi ile de zürafa gidebilirsiniz. bazen yeşil bazen de kendi rengi ile yapıyorum.

ağır iğne oyası modeli yeni Şimdi en baştan bir düğüm atacağım Öncelikle ara modelimizi yapacağım. Daha sonra motif yapacağız güzel bir motif bir tane düğüm attım. Bir tane zürafayı boş bırakacağım.

İğne oyası farklı modellerin yapımı

en yeni ağır iğne oyası modeli

hemen ikinciye modelimizi yapacağım sinek kanadı yapacağız. arkadaki ipi mi keseyim de o şekilde gözükmesin ben kestim. 2. zürafa ya tekrar geri dönüyorum sinek kanadı yapacağım.

iğne oyası yazma ağır modelleri Bu şekilde bir tane Pırpır yapıyorum böyle küçük bir Pırpır yaptım üzerine ipimi düğümlüyorum. alttaki zürafaya batıp ipimi alt tarafa indiriyorum.

değişik ağır iğne oyası modelleri

kendini ip tekrar batarak üst tarafa düğümlüyorum. 2 düğümü yaptım Tekrar alttaki zürafaya batıyorum. ve tekrar ipimizi batarak ipimi üst tarafa düğümlüyorum.

en yeni ağır iğne oyası modeli 3 Düğüm attım burada üçüncüde yazma tekrar alta dönmeyeceğim. arkadaşlar 2 tane zürafa bırakacağım. 3. zürafaya ipimi dönmeyeceğim.

çeyizlik ağır iğne oyası modelleri

2 defa dolayarak ya da tek seferde dolayarak tarafa indirdim. buradaki borçlarda Pırpır yapmayı düşünüyorum. tamamladıktan sonra Burayı da renkli kırmızı ve pembe ile Pırpır yapacağım.

değişik ağır iğne oyası modelleri Arkadaşlar şimdi hemen bir tane daha yapacağım. zürafanın içerisine tekrar geri döndüm. Bir tane Pırpır yaptım içerisine batıp hepimiz üzerine düğümlüyorum.

3 tane düğüm oldu şimdi iki tane zürafayı bırakıp 3 zürafaya ipimi dönüyorum. bir arama dediniz bu şekilde devam edecek Arkadaşlar şimdi ben birkaç tane daha sinek kanadı yapacağım.

tek renk igne oyasi modeli

çeyizlik ağır iğne oyası modelleri Daha sonra 5 tane zürafa geleceğim ve orada bırakacağım Sonra motifini ekleyeceğiz. motifi ekledikten sonra tekrar 5 tarafa yapıp. yine ara modelimizde devam edeceğiz.

şimdi motifinin yapılışı na geçiyorum. Evet arkadaşlar aramada elimizden iki tane daha yaptım. daha sonra 6 tane zürafayı yapıp ipimi burada bıraktım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın