Saks Mavisi Yazma Çıtı pıtı İğne Oyası Modeli

24.10.2019
3.643

Merhabalar saks mavisi yazma üzerine kolay çıtı pıtı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı hazırladım. En yeni iğne oyaları arayanlar için sitemizde hergün yeni modeller var.

Saks Mavisi Yazma Çıtı pıtı İğne Oyası Modeli

Merhabalar saks mavisi yazma üzerine kolay çıtı pıtı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı hazırladım. En yeni iğne oyaları arayanlar için sitemizde hergün yeni modeller var.

Merhabalar Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. bugünkü yazmamız saks mavisi Arkadaşlar bu güzel tek renk yazma mısın üzerine çok güzel çıtı pıtı bir modelin yapılışını paylaşacağım.

tek renk yazma iğne oyası modeli

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup yanındaki güzel işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. yeni yükledim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

iğne oyası modelleri 2019 yeni instagram arkadaşlar fular kanalıma destek olmak için de videolarımız severek ve beğenerek izliyorsanız. yorum yapmayı ve beğeni yapmayı unutmayın lütfen şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

en yeni iğne oyası modeli

arkadaşlar ip renkleri mi bu şekilde ip numarası soran arkadaşlarımız için hemen numaralarını vereceğim. daha sonra modelinize geçeceğim güzel bir pembe arkadaşlar.

Kolay çıtı pıtı iğne oyası için gerekli malzemeler

  • Leylak 600 saks mavisi
  • Leylak 786 hardal sarısı
  • Leylak pembe
  • oya iğnesi
  • makas
  • Saks mavisi tek renk yazma
farklı en güzel iğne oyası modeli

iğne oyası yapılışı videoları Şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar yazmanın ilk sırasına zürafa gittim. bu şekilde şimdi 2 sırada biten çok güzel çıtı pıtı bir model yapacağım.

2 tane iğne kullanacağım arkadaşlar sarı hardal sarısı ve Pembe’yi taktım. iğneleri mi bu şekilde de çok daha kolay olacak şimdi hemen pembe yapayım.

kolay iğne oyası modeli

Öncelikle renkli olan kısmı yapacağız. Baştan 3 tane zürafa boş bırakıyorum 4 zürafanın üzerine bir düğüm atıyorum. üçlü sinek kanadı yapacağım.

iğne oyası çıtı pıtı modeller arkadaşlar tek tek 3 tane sinek kanadı yapacağım. bir tane zürafa yapıp içerisine tekrar geri dönüyorum. birkaç günde bitirebilirsiniz.

mavi yazma iğne oyası modeli

çok güzel çıtı pıtı bir model Arkadaşlar ben çok beğendim İnşallah Sizlerde beğenirsiniz. bu şekilde bir tane yuva yapmış oldu ben içerisine 3 tane sinek kanadı yapacağım.

orta büyüklükte ilk sıramızı renkli iplerle gidiyoruz. ikinci sırada da yine yazmamızı renginden mavi ile devam edeceğim.

sıralı çıtı pıtı iğne oyası modeli

 ben bir pırpır içerisine Batıp ipimi üzerine düğüm atıyorum. Tekrar alttaki Yuvaya batarak geri dönüyorum.

3 tane daha yapıp tamamladım arkadaşlar buradaki mi keseceğim. sıkı bir şekilde çektim şu diğeri iğnemi alıyorum. arasında 5 tane zürafa bırakacağız.

1 tane düğüm attım bu şekilde yanındaki zürafaya batarak 2 zürafanın üzerine bir tane zürafa yapıyorum. Bir tane zürafa yaptım Tekrar zürafanın içerisine geri dönüyorum.

İpimize En sonuna dönüyorum böyle bu tarafa çektiğinizde ip geliyor. zaten aynı şekilde 3 tane sinek kanadı mı yapalım. ipimi kesiyorum çakmakla yakmıyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın