Muhteşem Çeyizlik İğne Oyası

11.10.2019
4.513

Muhteşem çeyizlik yeni iğne oyası modelleri arayanlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. Hep yeni örnek modelleri için web sayfamda.

Muhteşem Çeyizlik İğne Oyası

Muhteşem çeyizlik iğne oyası yeni modelleri arayanlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. Bugün sizlere bu mavi yazmanın üzerine çok güzel gösterişli bir modelin yapılışını paylaşacağım.

y4mRWnWU5M2yvf7KHW4M7HxU VVld5R0lgpmDc4V 4Zs3G6TsL4f5H9ERwyx Ve5KA4ComCm350TdNR5Lzu2O iuCH744aRvGSSlQ6VNsz0eVXEmTEYQZFByLz1O5JCxdzU8npN3EV1UHk OMjerszfIN4gmfAZ9fQIrrdkjhn9XVDxy pSnimRVSZS3Z6sR0lW68zrlsqYvMO3wZ4pGICMBw?width=1280&height=720&cropmode=none En Güzel Hobim

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup yanında zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız yeni yükledim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir arkadaşlar yorumlarınızı ve beğenilerinizi de eksik etmezseniz çok sevinirim.

Yazmam da ki ip rengin bu şekilde arkadaşlar Mavi ipimiz kullanacağız ve Üzerine de rengarenk iplerimizi kullanacağız. Şimdi hemen yapılışına geçiyorum. ev şimdi yaz başı tatili ile başlayacağım.

En güzele iğne oyaları Baş kısmından bir tane zürafa ara modelimizden Fildişi yapacağım. Modelimizin Ayşenin iğne oyaları içerisinde Fildişi için farklı bir ara modeli de yapılabilir bir tane zürafa yapıyorum. zürafanın içerisine geri dönüp ipimi tam ortasına düğüm atıyorum. Yanındaki zürafaya batarak ipimi alt tarafa indiriyorum. Arkadaki ipimiz keselim 2 tane Fildişi yaptım şimdi 3 tane boş zürafa yapacağım.

y4mSepuTJJad UPO2QHEKYa37Y7sUqcrGqo8wZFDRTbdXSh3bEjzNFhybXU DjPV 4nyX2ojED ns7 E0G b0wV dD9hf142pkc959KVhD2uK1NKz50uo 8KwgWLZrRefZy9DUoBdOwWgQ1gznKdK JL16zQ4KVRyrKWS098NcqCNgqSM6P7VlL9Q n qcUfUrfmtA8dN9je8uWKS4YdV znA?width=1280&height=720&cropmode=none En Güzel Hobim

2019 da daha sonra en yeni iğne oyası modelleri, modelimizin alt zemini ne hazırlayacağım ara modelim izle modelimizin Arasında 3 tane zürafa bıraktım. iğne oyası siteleri içeri de, Bir tane zürafa atlayıp bir sonraki zürafaya batarak bir yuva oluşturuyorum. Yuvaya tekrar batıp ipimizin en soluna geçerek burada tekli sinek kanadı yapacağım.

Bir tane Pırpır yapıyorum yapmış olduğum pırpırın içerisine Batıp ipimi üzerine dönüyorum. çarşamba iğne oyası örnekleri hemen alttaki yuvaya basarak geri dönüyorum. En yeni iğne oyası örnekleri aynı şekilde bir tane fırfır yapıyorum. Yapmış olduğum pırpırın içerisine batıp ipimi üzerine dönmüyorum.

Hemen yanına kime indiriyorum şimdi Ben altıya tamamlayacağım. kolay iğne oyası modelleri Arkadaşlar sineğin kanadını daha sonra yine 3 tane zürafa yapıp Fildişi ile devam edeceğim. iğne oyası ağır çeşitleri Arasına Fildişi yaptıktan sonra yine ikinci modelimiz için aynı şekilde sinek kanadı yapacağım. ev al Şimdi burada üzerine rengarenk iplerden Pırpır yapacağız.

İğne oyası göster bu iplerimi de bu şekilde iğnelere takarak hazır ettim bu şekilde daha kolay oluyor Arkadaşlar şimdi Eflatun olan renginizi aldım. Öncelikle sinek kanadının 2 tanesini kullanarak bir tane yuva oluşturacağız. Hemen ikincisine kanadına geçerek zürafa yaparak büyük oluşturdum. Hemen yuvanın içerisine geri dönüp içerisine Pırpır yapacağım.

Kırmızı renkli olacak arkadaşlar üzerine yine yazmamışsın renginden mavi eğitimimize devam edeceğiz. iğne oyası yazma 7 tane pırpır yapacağız arkadaşlar bu yuvanın içerisine daha sonra diğer sinek kanadı üzerine sarı ve yeşil ipimde Pırpır yapacağım. Modelimizin üst kısmı rengarenk olacak Sizler Dilerseniz iki renkte de yapabilirsiniz. Ortasına tek renk iki kenarına aynı renk kullanabilirsiniz 3-6 sonuncu Pırpır yapıyorum.

Burada kesiyorum. İğne oyası dağ yapımı Hemen 3 sinek kanadının üzerine 2 defa dolayarak bir düğüm atıyorum. Aynı şekilde bir tane yuva oluşturup içerisine 7 tane Pırpır yapacağız. Burayı ve diğer yeşil yapacağım kısmı da Tamamlayayım arkadaşlar daha sonra üst sırada tekrar dönerim.

Evet arkadaşlar tekrar yazmamızın rengindeki ipimi taktım şimdi üzerine Pırpırlarımızın bir sıra zürafa gideceğiz. Hemen baştaki Pırpırımızın içerisine batıp bir düğüm atıyorum. 2019 en yeni iğne oyası modelleri bütün pırpırları batarak bir sıra zürafa gideceğim. iğne oyası çeşitleri Tekrar dönüp 2 sıraya gideceğim 3 sırada da Fildişi yapıp tamamlayacağım arkadaşları modelimizi. Şimdi hemen yapılışını paylaşalım. Pırpır içerisine batarak bu şekilde zürafa yaparak sonuna kadar devam edeceğim.

Bu arada da yine bir tane zürafa olacak şekilde diğer Pırpır ev atarak geçiş yapıyorum. Bu zürafa şimdi sırasıyla devam ediyorum. Yeşilpınar’a geçiyorum bu şekilde. en güzel iğne oyası modelleri yeni evet arkadaşlar zürafaları mı tamamladım buradaki zürafa sayılarında verelim alttaki zürafa sayım 20 üzerindeki 19 arkadaşlar Üzerine de Fildişi yapacağım. çıtı pıtı iğne oyası modelleri yeni Fildişinin tam gelebilmesi için bu şekilde dönüşte içerisine batarak döndüm zürafa yapmadan şimdi aynı şekilde.

Burada da son zürafanın çevresine geri dönüp bir düğüm attım şimdi bir tane zürafa yapıp Fildişi yapacağım en üst aramıza. 1 tane zürafa yaptım içerisine geri dönüp ipimi üzerine dövmedim. Hemen yanındaki zürafaya batarak ipimi alt tarafa düğünleri bu şekilde sıra sonuna kadar devam edeceğim. Arkadaşlar aralarına da başka herhangi bir model yapmadım. Arkadaşlar işi ile uyumlu olsun diye Fildişi olarak bırakacağım. Evet arkadaşlar modelimi tamamladım son hali bu şekilde oldu şöyle yakından da göstereyim. Gerçekten güzel bir model oldu tek renk yazmaya rengarenk çok güzel gösterişli bir model oldu yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. İğne oyası videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. Beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim Bir sonraki iğne oya videolarında buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın