Maydanoz Kayalı Göz Alıcı İğne Oyası Modeli

15.10.2019
4.431

Maydanoz kayalı yapılışı çok güzel göz alıcı bir iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı ile sizlerleyim.

Maydanoz Kayalı Göz Alıcı İğne Oyası Modeli

Maydanoz kayalı yapılışı çok güzel göz alıcı bir iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı ile sizlerleyim.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz.  Bugün sizlere tek renk yazma üzerine çok güzel gösterişli bir modelin yapılışını paylaşacağım.

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanında zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. Yeni yükledim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

Maydanoz kayalı iğne oyası model için gerekli malzemeler

  • Su yeşili yazma
  • Su yeşili polyester ip
  • Kiremit renkli polyester ip
  • Sarı renkli polyester ip
  • Oya iğnesi
  • Makas

Arkadaşlar kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. Yazmam su yeşili arkadaşlar yine su yeşili ipimiz de kullanacağız alt zemin  üzerine sarı ve kiremit rengine kullanacağım.

igne oyasi maydanoz dag yapimi

Bu şekilde Şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Baştan bir düğüm attım arkadaşlar. hemen iki tane zürafa yaptım ya şimdi hemen ara modelimizden maydanoz kayası yapacağız.

iğne oyası kirpikli kaya yapılışı Bir tane zürafa yapıyorum tekrar zürafaya geri dönüyorum. En sonuna düğümlüyorum. Burada bir tane Pırpır yapacağım. Pırpırımızın içerisine Batıp ipimi üzerine düğümledim.

 igne oyasi dagli

Hemen aynı zürafaya batarak geri dönüyorum. Aynı şekilde bir tane Pırpır yaptım yapmış olduğum pırpırın içerisine düğümledim.

iğne oyası maydanoz dağ yapımı Alttaki zürafaya batarak geri döndüm. Bu şekilde 2 tane tekli sinek kanadı yaptım şimdi  arada 2 tane zürafa bırakacağım.

Hemen maydanoz kayamızın ikinci sırasını yapacağım. İki tane arada zürafa bıraktım. Hemen 3. geri döndüm.

Öncelikle bir tane pırpırı yapacağım. Daha sonra üzerine düğümeyip daha sonra yanındaki sinek kanadına geçiş yapacağım.

İğne oyasında model yazmaya nasıl monte edilir

Sana çok az bir mesafe bıraktım o da ki ara misafirin üzerine 2 tane tekli sinek kanadı yapacağız.

 igne oyasi dagli modeller bir tane Pırpır yaptım Hemen pırpırın üzerine ipimi düğümledim. Tekrar alttaki zürafaya geri döndü ikisini yapıyorum. Bu şekilde ikinciyi de tamamladım.

igne oyasi

iğne oyası tekli maydanoz yapımı Arkadaşlar şimdi alttaki zürafaya batarak alt tarafa bürünüyorum yine burada sinek kanadı yaparak alt tarafa indirdim Şimdi ikincisini yapacağım.

Evet iki sırayı tamamladım Arkadaşlar. şimdi aynı şekilde iki tane zürafa bırakalım. üçüncü sıramızı yapalım buradaki ikinci zürafa küçükse Bu arada ki 2 zürafa üçe çıkarabilirsiniz.

iğne oyası küçük dağ yapımı Aynı şekilde bir tane Pırpır yaptın ipimin üzerine düğümledim. şimdi yanımdaki sinek kanadı iğne batarak hepimizi üzerine düğümlüyorum.

Yine arada küçük bir mesafe bıraktım yine buraya da bir tane Pırpır yapacağız. ondan sonra ipin üzerine düğüm atıp daha sonra bir üstteki sıraya geçeceğim.

Maydanoz kayası iğne oyasında nasıl yapılır

 iki tane tekli sinek kanadı ne yapacağım. Daha sonra da alt tarafta sinek kanatlarını yaparak ipini alt tarafa indireceğim. Bu şekilde Tepeye tamamladık şimdi alttaki bıraktığımız.

Mesafeyi ip atarak ipini alt tarafa indirdim şimdi yanına ikincisine sinek kanadını yapacağım.

iğne oyası dağ yapımı modelleri Son olarak alttaki zürafaya batıp alt tarafa indiriyorum. sonuncu sinek kanadının yapıp maydanoz Kaya mızı tamamlıyoruz. Arkadaşlar Evet bu şekilde maydanoz kayası tamamlandı. Şimdi ben arada 8 tane zürafa bırakacağım. Modelimiz ile maydanoz kayasının Arasında 8 tane zürafa olacak.

iğne oyası kaya yapımı resimli anlatım Arkadaşlar bu yüzden arasına da maydanoz kayısı yaptığınızda. gösterişli ve güzel bir model Bu yüzden yeni başlayanların. Kolaylıkla yapabileceği bir Model Böyle yazma kenarına yapıldığında çok şık ve gösterişli oldu.

igne oyasi kucuk dag yapimi Umarım beğenmişsinizdir arkadaşlar yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın.

Beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarım da buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın