Hercai Gönül iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı 2020

03.01.2020
3.472

igne oyasi modelleri yeni, Hercai gönül iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı 2020 videosu izle. iğne oyaları seçkin yazma örnek modelleri havlu kenarı yap.

Hercai Gönül iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı 2020

igne oyasi modelleri yeni, Hercai gönül iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı 2020 videosu izle. iğne oyaları seçkin yazma örnek modelleri havlu kenarı yap.

Hoş geldiniz Yoncanın iğne oyaları yotube kanalımda. bugün tek renk kiremit yazma üzerine bu güzel iplerle çok güzel bir iğne oyası modeli yapacağım.

iğne oya bebek yüz örtüsü

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. yeni yüklemiş olduğum iğne oyaları .

videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

kiremit renkli yazma iğne oyası modeli

kiremit renkli yazma iğne oyası modeli arkadaşlar abone olmak tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde abone olup yüklediğim.

bütün iğne oya videolarını izleyebilirsiniz arkadaşlar.

kanalıma destek olmak için de izlediğiniz. videolarıma yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim. şimdiden hepinize teşekkür ederim.

iğne oya boncuk modelleri

bugün kiremit yazma yapılan cam arkadaşlar. yazmam Cenk iplerimiz de genellikle leylak ve Altınbaşak kullanıyorum. numaralarını verip hemen geçeceğim.

kiremitin numarası yok arkadaşlar kaybetmişim. bu güzel bir kiremit yazmamıza birebir uyuyor. sarı var böyle limon sarısı gibi leylak 307.

tek renk yazma iğne oyası modelleri

tek renk yazma iğne oyası modelleri bir de yeşil kullanacağım. Bu da yine leylak Buna da Kara yeşil diye isim olarak vermişler. Arkadaşlar şimdi hemen yapım aşamasına geçelim.

Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına yeşil ipimle gittim. şimdi yeşili filminde ilk sırasını yapacağım. baştan birkaç zürafaya atladım zürafanın üzerinden bir tane düğüm atıyorum.

iğne oya ara modelleri

Yanii boş zürafa yaptım. ikindi zürafa ya ara modelimizde sinek kanadı yapacağım. yapmış olduğumuz zürafa ya geri dönüp üzerine bir tane düğüm attım.

iğne oya araları Bir tane Pırpır yaptım Pepee’nin içerisine batıp içimi üzerine düğüm attım. alttaki zürafaya batarak ipimi alt tarafa indiriyorum. Bu şekilde bir tane tekli sinek kanadı yaptım.

sade yazma iğne oyası

sade yazma iğne oyası arasında bir tane zürafa bırakıp aynı şekilde ikinci sinek kanadının yapacağım. zürafanın içerisine geri dönüp bir duruma .

attım. Bir tane Pırpır yapıyorum.

igne oya cicek yapimi

iğne oya havlu kenarı örnekleri pırpır’ın içerisine batıp üzerine düğümlüyorum. ve tekrar alttaki zürafaya batıp geri dönüyorum.

ara madenimiz bu şekilde Arkadaşlar şimdi.

iğne oya örneği modelimizi ara modelimizin Arasında 3 tane zürafa bırakacağım. Daha sonra da alt zemin için tekrar bir sinek kanadı .

yapacağız. 3 tane zürafa bıraktım.

düz renk yazma iğne oyası modeli

düz renk yazma iğne oya modeli 4 zürafa ya tekrar bir sinek kanadı yapacağım. burada ipimi ortasına değil En sonuna düğümlüyorum.

yanına bir tane de Pırpır yapacağım için aynı şekilde sinek kanadı yapıyorum.

iğne oya modelleri kolay ya bir tane orta büyüklükte bir para yapacağım. Bu şekilde bir tane Pırpır yaptım. şimdi arasında tekrar 3 tane zürafa.

bırakalım yaptım. 4 zürafa yapıyorum.

iğne oyası çiçek yapımı

iğne oya havlu kenarı tekrar geri döndüm zürafanın en soluna düğümledim. burada aynı şekilde Öncelikle Pırpır yapacağım. daha Sonra tekli sinek kanadı yapacağım.

iğne oya çeşitleri ki bu iki pırpır’ın üzerine modelimizi yapabilirim. bir tane Aynı büyüklükte Pırpır yapıyorum. 2 programı yaptım içerisine Batıp ipimi üzerine düğümledim.

kelebek iğne oyası modeli

kelebek iğne oyası modeli ve tekrar alttaki zürafaya bakıp geri döndüm. Bu şekilde bir Pırpır Bir tane de tekli sinek kanadı yapmış olduk .

Arkadaşlar. şimdi 3 tane zürafa yapıp tekli sinek kanatlarınızdan yapacağım.

iğne oyaları modelleri arasına daha sonra tekrar 2. ve 3. model içinde bu şekilde alt zemin hazırlayacağım. tamamlayacağım ve daha sonra tekrar döneceğim.

iğne oyası modelleri yazma kenarı Evet arkadaşlar az kısmından biraz yaptım. Şimdi modeli mi yapacağım. Öncelikle sarı yapacağım Daha sonra kiremit rengi ne yapacağım.

iğne oyası çember örnekleri

iğne oya modelleri 2019 en güzel fırfırın üzerinden iki tane de olarak bir düğüm atıyorum. yanındaki Pırpır batarak bir yuva oluşturuyorum. orta büyüklükte bir yuva yaptım.

çarşamba iğne oyası örnekleri yeni

iğne oyası fular Tekrar yuvanın içerisine Batıp ipimi en sol tarafa indiriyorum. arkadaki başlama ipimiz kesiyorum.

bir tane Pırpır yapıyorum orta büyüklükte bir paket böyle yaptım. iğne oyası kolye Yanına bir küçük zürafa yapıyorum zürafanın olabildiğince küçük.

olması önemli arkadaşlar zürafanın. içerisine batıp ipimi Hafif sola doğru dönüyorum.

çarşamba iğne oyası örnekleri yeni tekrar zürafa ya basarak bir tane Pırpır yapıyorum. 2 programa yaptım Tekrar yanına bir küçük zürafa yapıyorum. biraz daha küçüktüm tekrar.

iğne oyası çeşitleri

iğne oyası yazma zürafa ya da Tıp eğitimi üzerine duymuyorum sola doğru düğümledim. 3. bölümün yapıyorum. yanındaki Pırpır larımız.

6 olana kadar bu şekilde devam edeceğim.

iğne oyası modelleri 2020

Eltilerin Savaşı Full izle Muhteşem iğne oya 2020

iğne oya modeli tekrar zürafaya baktım aynı şekilde devam ediyorum 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın