Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modeli

18.10.2019
2.293

Göz alıcı harika bir iğne oyası modeli ile karşınızdayım. Yapımı kolay olan bu modelimizde sipariş elişi yapan hanımlar için güzel bir örnektir.

Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modeli

Göz alıcı harika bir iğne oyası modeli ile karşınızdayım. Yapımı kolay olan bu modelimizde sipariş elişi yapan hanımlar için güzel bir örnektir. 

İğne oyası, oyaları oluşturan yüzlerce küçük düğümü dikmek için bir iğne ve iplik kullanılarak oluşturulan bir dantel türü olandır. En doğal saf haliyle oya da kullanılan ekipman ve malzemeler bir oya iğnesi, polyester veya suni ipek iplik ve makastır ve çakmak. 

Yoncanın iğne oyaları youtube kanalımızda hergün sizler için en seçkin ve güzel iğne oya örnekleri videoları paylaşıyorum.

gosterisli_igne_oyasi_modeli

Çok Sipariş aldıran Güzel iğne oyası modeli için gerekli olan malzemeler 

  • Renkli Polyester veya suni ipek iplik
  • oya iğnesi
  • makas
  • çakmak
  • çokca emek 🙂

İğne oya modelimizin yapılışı

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işareti mi tıklarsanız yüklediğim videolardan anında haberdar olursunuz. en son iğne oyası modelleri den haberdar olursunuz. Destekleriniz için yorum ve beğeni yapmayı unutmayın arkadaşlar.

igne_oyasi_havlu_kenari_modeli

Sinek kanadı yaptım arasına ben size Yine farklı modeller Fildişi ya da maydanoz tarzında değişik şeyler de uygulayabilirsiniz. en yeni iğne oyası modelleri anlatımlı yapılışı , Ya da bu şekilde benim hazırlamış olduğum sayıda yapabilirsiniz.

Bir tane zürafa yaptım ikinci zürafayı yapıyorum. sinek kanadının arasına 3 zürafa ya tekrar sinek kanadı yapacağım. kolay iğne oya örnekleri son yapmış olduğum zürafanın içine ile mi baktın bana bir tane Pırpır yapıyoruz.

4 rafadan sonra hemen yaprak yapılışına geçiyorum. Bu şekilde hafif büyük bir zürafa yaptım içine yaprak yapacağım. yöresel iğne oyası modelleri ipimize En sola getiriyorum bir tane Pırpır yaptım. yapmış olduğum pırpırın tepesine ipimi çıkarıyorum.

Bu şekilde buraya bir tane Pırpır yapıyorum. hemen alt tarafa indiriyorum biraz hafif büyük yaparak indiriyorum. yapımı kolay gösterişli iğne oyaları daha sonra yine aynı işlemi tekrarlamak için ipimiz çıkardım.

iğne oyasında pır pır nasıl yapılır

Yine buraya ikinci sıraya da küçük bir Pırpır yapıyorum. bu şekilde yukarı doğru 4 olana kadar devam ediyorum. ipimiz tekrar yukarı çıkardım yine küçük bir Pırpır yapıp tekrar İki tarafa indireceğim. 4 tane yapmak için yukarı çıkıyorum küçük bir Pırpır yaptım.

basit_igne_oyasi_modelleri

havlu kenarı ve yazma kenarı oya modelleri , Tepeye Şimdi alt tarafa tekrar ipim indiriyorum ve çiçeğim için yuva yapımına geçiyorum. igne oyasi modellerinin agir modeller Hazır olduğu yuvaya Şimdi hemen yuva yapacağız. Bir tane Pırpır yaptım köprünün içine iğnemi taktığım.

Tam tepeye değil sağa doğru düğümü attım bu şekilde tam tepeye değil hafif sağa ipim alt tarafa indirip. Zürafa ile devam ediyorum öbür tarafa yapıp döneceğim arkadaşlar. Evet arkadaşlar zürafaları Tamamladım şimdi modelinin yapılışına geçiyorum.

iğne oya örnekleri Hazırlamış olduğum yuvanın içine batarak düğüm atıyorum bu şekilde buraya bir tane zürafa yapıyorum. İçerisine 9 tane olacak şekilde Bir zürafa yapıyorum.

en çok beğenilen iğne oyaları İçine batıp ipimi En sola getiriyorum bu şekilde En sola getirdim hemen Pırpır yapımına başlıyorum 9 tane Pırpır yapacağım buraya.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın