Çeyizlik İddialı İğne Oyası Modelleri

Çeyizlik İddialı İğne Oyası Modelleri

Çeyizlik iddialı iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Çeyizlik göz kamaştırıcı iğne oyası modellerini seçip derledik. Haydi yakından birbirinden güzel iğne oyası modellerini inceleyelim…

çeyizlik iddialı iğne oyası modelleri

Çeyiz bohçalarınızı renklendirecek göz alıcı iddialı iğne oyası modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için sunuyoruz. Bu güzel içeriğimizi arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın…

Gemici Düğümü Şahane İğne Oyası Modeli Yapılışı

Yukarıdaki videodaki şahane kiremit rengi yazmaya işlenen gemici dümeni iğne oyası modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha fazla iğne oyası modellerinin anlatımlı yapılışları için Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalından bakabilirsiniz.

2021 iğne oyası modelleri

İlk örneğimiz çeyiz bohçalarında çok tercih edilen aynı zamanda hanımlar tarafından çok rağbet görülen pembe ve mor renklerin kombinesi ile oluşan en güzel en yeni iğne oyası modeli.

iğne oyası yazma kenarı modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz kırmızı yazma kenarına çiçek motifi ile işlenen göz alıcı çeyizlik iğne oyası modeli. Bu güzel modeli mevlüt başörtülerinde, yazma kenarlarında, tülbent kenarlarında, yemeni kenarlarında kullanabilirsiniz.

Çeyizlik Ağır İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

cıvıl cıvıl rengarenk iğne oyası modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz iğne oyası modelinde toz pembe, sarı, mavi, koyu pembe renkli canlı ipler tercih edilmekte ama sizler istediğiniz farklı renkleri tercih edebilirsiniz.

iğne oyası motifleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Büyüleyici Güzellikteki İğne Oyası Yazma Modellerini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Diğer yayınlanmış içeriklerimize de göz atmayı unutmayın.

çıtı pıtı iğne oyası modelleri

Yazma kenarlarında çıtı pıtı görünümler elde edebileceğiniz siyah yazma kenarına zarif rengarenk iğne oyası modeli. Oya arkadaşım tarafından yapılan el emeği göz nuru şahane iğne oyası modeli.

Birbirinden İddialı İğne Oyası Modelleri

iğne oyası yazma kenarı modelleri

Toz pembe yazma kenarına koyu yeşil, toz pembe ve mor renkli ipler kullanılarak sizlerde kolaylıkla yapabilir ve yazma kenarlarında güzel görünümler elde edebilirsiniz.

2022 iğne oyası modelleri

Görenleri kendine hayran bıraktıran el emeği göz nuru çeyizlik iddialı iğne oyası modeli. Son zamanlarda trend olan çilekli iğne oyası modelini sizlerde tercih edebilirsiniz.

en güzel en yeni iğne oyası modelleri

Çeyiz bohçalarını renklendirecek koyu pembe, kahverengi, petrol yeşili renkli ipler kullanılarak yapılan çeyizlik ağır ve şık iğne oyası örneği.

ağır iğne oyası modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz siyah yazma kenarına işleyebileceğiniz zarif ve şık iğne oyası modelini sizlerde kolaylıkla yapabilir ve yazma kenarlarında güzel görünümler elde edebilirsiniz.

son çıkan iğne oyası modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz şahane iğne oyası modelini birçok yerde kullanabilirsiniz. Yazma kenarlarında, tülbent kenarlarında, yemeni kenarlarında, havlu kenarlarında kullanabilirsiniz.

iğne oyası yazma kenarı modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz iki renkli yazma kenarlarına işleyebileceğiniz çıtı pıtı iğne oyası modelinde pembe, mavi, sarı, açık yeşil, mor, turuncu renkli ipler tercih edilmekte.

ağır iğne oyası modelleri

Sade tek renk yazma kenarlarına bu güzel çeyizlik ağır ve şık iğne oyası modelini yapabilirsiniz.

yeni iğne oyası modelleri

Tülay hanımın ince işçiliği ile yaptığı turkuaz renkli yazma kenarına turkuaz, yeşil ve beyaz renkli ipler ile yaptığı zarif ve şık iğne oyası modeli.

çeyizlik iğne oyası modelleri

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız çeyizlik iddialı iğne oyası modellerinin sonuna geldik. Sizler için sunduğumuz iddialı iğne oyası modellerini çeyiz bohçaları için yapabilirsiniz. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki iğne oyası modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın