40 TL’lik Zarif ve Çıtı Pıtı iğne oyası modeli 2020

11.12.2019
5.399

iğne oyası modelleri 2020, 40 TL’lik Zarif mi Zarif Çıtı pıtı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. Tülbent kenarı iğne oyaları modeli

40 TL’lik Zarif ve Çıtı Pıtı iğne oyası modeli 2020

iğne oyası modelleri 2020, 40 TL’lik Zarif mi Zarif Çıtı pıtı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. Tülbent kenarı iğne oyaları modelleri sizlerle.

Merhabalar Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün bu güzel iki rengi ipimle çok güzel çıtı pıtı bir iğne oyası modelin yapılışını paylaşacağım.

iğne oyası çıtı pıtı modelin yapılışı

Bu arada iğne oya youtube kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak tüm bildirimleri açarsanız.

yeni yüklemiş olduğum iğne oya videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz. iğne oyaları kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir.

ücretsiz bir şekilde abone olup videolarımı izleyebilirsiniz. kanalıma ve bana destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim.

iğne oyası modelleri 2020

arkadaşlar Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. bugün tek renk pudra yazma modelleri kullanacağım. Arkadaşlar bu iki rengini de hemen numarasını verelim.

iğne oyası yapılışına geçelim

  • Leyla Kara yeşil polyester ip
  • Leylak 299 numarası polyester ip
  • pudra renkli yazma
  • oya iğnesi
  • makas

Şimdi hemen yapım aşamasına geçiyorum. Evet arkadaşlar iğne oyaları yazmamın ilk sırasına kendi renginden bir sıra zürafa gittim. burayı yeşil ip ile de gidebilirsiniz.

Arkadaşlar ben bu şekilde iki farklı renk olsun. diye az kısmının pudra gittim. üzerine yeşil ile başlayacağım. baştan birkaç tane boş zürafa yapıp hemen modelimize geçeceğiz.

iğne oyası 2020

çok kolay güzel iğne oyası modeli olacak arkadaşlar. hemen birkaç gün de yapıp bitirebileceğiniz kolay iğne oyası modellerinden. birkaç gündür ağır iğne oyası modeller paylaşıyoruz.

iğne oyasına yeni başlayan arkadaşlarımız. biraz daha basit iğne oyaları modeller istiyorlar. onun için öyle birazcık hafif iğne oya modeli yapalım.

iğne oyası çeyizlik videolu anlatımlı

istedim baş kısmından 4 tane boş zürafa yeterli olacaktır. 5 zürafa ya tekrar geri dönüşüm. hemen sol tarafına düğümlüyorum. Aynı büyüklükte ikinci bir Pırpır yapıyorum.

burada iki pırpır üzerine ipi düğümlüyorum. üzerine bir küçük Pırpır yapıp Alt tarafı tekrar geri döneceğiz. alttaki zürafaya batıp geri dönüyorum.

iğne oyası fular

son olarak bir tane Pırpır yapıyoruz. bu şekilde küçük bir iğne oyası ara modeli yapmış olduk. Arkadaşlar şimdi arada tekrar 4 tane zürafa bırakacağım.

daha sonra Aynı bu şekilde devam edeceğim. farklı bir iğne oyası modelinde de ara model olarak kullanabilirsiniz. Bu modelimiz arkadaşlar 5 Zürafa ile tekrar geri dönüyorum.

iğne oya sol tarafa düğümledim. bir tane Pırpır yaptığım tekrar Aynı büyüklükte ikinci pırpırı yaptım. ikinci pırpır üzerine ipimi düğümleyip üzerine bir küçük Pırpır yapıyoruz.

yeni öğrenenlere iğne oya yapılışı

alttaki zürafaya batıp geri dönüyorum. hemen yılan sırrımızı yapıp tamamlıyoruz bu şekilde İkincide yaptım. Arkadaşlar ben 4 zürafa ilerleyelim.

iğne oyası yazma

zürafa ya aynı şekilde devam edeceğim. bir tane Pırpır yapıyorum ikinci pırpır’ın üzerine ipimize dönüyoruz. yüz kısmına bir küçük Pırpır ve son olarak bir tane pırpır tamamlıyoruz.

Şimdi ben alt kısmı tamamıyla Arkadaşlar biraz daha yapalım. tamamlayalım daha sonra üst bölümde tekrar görüşmek üzere diyelim.

arkadaşlar alt kısmı bu şekilde tamamladım. şimdi yazmamızı kendi renginden pudra rengini taktım. baş kısmından bir tane zürafa bırakıyorum.

modelin yanından böyle yanındaki zürafadan sağda kalacak şekilde bir düğüm atıyorum. 1 tane orta büyüklükte bir Pırpır yapıyorum. bu şekilde hemen yanına Aynı büyüklükte ikinci pırpır yapıyorum.

iğne oyaları 2020

iğne oyaları 2020 tekrar ipin üzerine düğümleyip toprağımızın üzerine aynı şekilde iki tane Pırpır yapıyorum. şöyle 2. pırpır yaptım 3 sıra için sondaki pırpır üzerine tekrarladım.

2 tane daha yapıyorum bu alttaki hepinizi keserim daha sonra devam edelim. Bu şekilde Şimdi burada 3 tane Tepe’deki yeşil pırpır atıp Oya ekliyorum.

Şimdi burada başka bir şey yapmadan bu bir tane zürafayı bırakıyorum. Burada iki tane bu tarafta bir tane bırakıyorum. Yani 3. zürafaya bir düğüm atıp ipimi alt tarafa indiriyorum.

iğne oya örnekleri

iğne oya örnekleri fazla sıkı olmayacak şekilde Alt tarafı ipimi indirdim. Şimdi Aynı işlemi buraya da tekrarlayacak iki tane pırpırla başlıyorum.

biraz büyük olmuş pırpır hemen küçültüp devam ediyorum. sol ikinci köprü yaptım ipimiz üzerine düğümledim. şöyle bir şöyle 2. bölümü yaptım.

Tekrar kızın üzerine ipimi dönüyorum. Burada iki tane öbür yapıyorum. çünkü Tepedeki yeşil küçük yeşil pırpır atıp buraya ekliyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın