2024 ÖRGÜ TIĞ İŞİ MODELLERİ: YAZLIK TIĞ İŞİ ÖRGÜ

25.06.2024
59
2024 ÖRGÜ TIĞ İŞİ MODELLERİ: YAZLIK TIĞ İŞİ ÖRGÜ
örgü modelleri

Tığ işi örgü modelleri arayanların tercih edebileceği 2024 Yeni tığ işi çiçekli örgüler yelek, şal ve farklı örgü modelleri. Bu güzel örgü modelini yapmaya ne dersiniz? Kolaylıkla yapabileceğiniz şahane örgü modeli yapılışını sizde yapabilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Örnekler- Yeni örgü modeller- Video Tığ Örgü Yapımı

Bu güzel örüg modelinin adım adım yapılışını öğrenmek isteyenler eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

örgü modelleri

Modelimiz 4 zincir+1 ikili trabzan+/ 1zincir+ 1 ikili trabzan şekilnde ilerlemekte.

Yazlık örgü modeli beğeneceği örgü bluz modelleri, örgü yazlık şal modelleri, yazlık gelin yelekleri, çeyizlik gelin yelek modelleri gibi modellerde bu örneği değerlendirebilirsiniz.

örgü modeli

Renkli ipler kullanılarak yapılan bu güzel örgü modelini sizlerde tercih edebilir ve güzel çalışmalarda değerlendirebilirsiniz.

örgü modelleri

Modelin yavaş yavaş ortaya çıkmakta zincirler ve trabzanlar dan oluşan bu güzel örgü modelini denemelisiniz. Örgümüz şöyle devam etmekte 5 zincir+ 2 ikili trabzan+ 3 zincir+ 2 ikili trabzan+ 5 zincir oluşmakta.

yeni örgü modelleri

Yazlık örgülerde çok kullanışlı şahane renkli örgü modelinde şu ipleri de tercih edebilirsiniz: saten, Koton, bambu gibi ipler kullanabilirsiniz.

Kaynak: Knitting Love 💗

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın