Telif Hakkı Bildirimi

engüzelhobim.com sitemizde yayınlanan içerikler pinterest , instagram , google görseller , yandex görseller , youtube gibi platformlardan görseller veya videolar seçilerek hazırlanmaktadır. Görsellerin ve videoların kaynak belirtilerek hazırlanmasına özen gösteriyoruz. Fakat bir çok içerik hazırlanırken gözden kaçan kaynak belirtilmeyen içerikler olabilir .

Size ait olan video ve görselin kaynak belirtilmesini veya kaldırılmasını aşağıdaki formu doldurarak talepte bulunabilirsiniz.

Yapılan güzel içeriklerin daha fazla kişiye ulaşması için içerik üreticinin lehine ücretsiz reklamı yapılmaktadır. Bu ücretsiz reklamdan faydalanmak içinde bize ulaşabilirsiniz.

Yayınlanan içerikleri emek hırsızlığı olarak görenler olabilir, Fakat sitemizi ziyaret eden yüzlerce kişiye emek sahibinin youtube kanalı ve görsellerinin tanıtımı ve ücretsiz reklamı yapılmaktadır.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı size ait olan içeriğin sayfamızdan kaldırmasını istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurursanız en kısa sürede size ait olan içerik enguzelhobim.com sayfamızdan kaldırılacaktır.